Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України»: Модифікація – Гранти на підтримку МСП, якими володіють та керують жінки

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
CEPgrants

usaid_prostir_post_ukr_grant
Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України»: Модифікація – Гранти на підтримку МСП, якими володіють та керують жінки

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) оголошує Запит на подання грантових заявок (ЗПЗ)-2019-009-Модифікація 2 (зміни позначено помаранчевим кольором нижче, та в описі грантової програми в додатку).

Дата оголошення: 02 січня 2020 р.

КЕУ приймає грантові заявки в 4 етапи, кінцевий термін подання відповідно до раундів:

1) 02 січня 2020 р. 31 січня 2020 р.

2) 01 березня 2020 р. 31 березня 2020 р.

3) 01 травня 2020 р. 31 травня 2020 р.

4) 01 липня 2020 р. 31 липня 2020 р.

Дата закриття: 31 липня 2020 р.

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ), яка реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.», приймає грантові заявки від українських малих та середніх підприємств (МСП), якими керують і володіють жінки, що бажають розширити свій діючий бізнес. Заходи з розширення бізнесу можуть бути спрямовані на підвищення продуктивності та збільшення виробництва, вихід на зовнішні ринки, розширення асортименту продукції, підвищення ефективності бізнесу завдяки запровадженню інноваційних та ІТ-рішень тощо.

Гранти надаватимуться та впроваджуватимуться відповідно до правил USAID та Уряду США, що регулюють гранти за контрактами, та внутрішніми процедурами управління грантами Програми КЕУ.

Будь ласка, надсилайте всі запитання щодо цього запиту на електронну адресу: [email protected] з зазначенням «ЗПЗ-2019-009» у темі електронного листа. Програма КЕУ допомагатиме заявницям зрозуміти процедуру подання заявок в режимі електронного листування.

Цей запит на подання грантових заявок (ЗПЗ) разом з матеріалами грантової заявки у форматі Word, можна знайти за наступним посиланням:

https://drive.google.com/drive/folders/1KwSGDlHTzC1jsMHif8nhkE1DIFKXXVvo

 Процес подання заявок складатиметься з одного етапу. Заявниці повинні подавати Грантову заявку (Додаток А), Деталізований бюджет гранту (Додаток B), використовуючи шаблони, що надаються.

Співробітники Програми та Кімонікс не можуть вимагати, а заявницям заборонено пропонувати, будь-які гроші, гонорар, комісію, кредит, подарунок, подяку, цінні речі або компенсацію за отримання переваг або за неналежне прихильне ставлення у процесі надання грантів в рамках цього запиту. Про будь-які неналежні вимоги від співробітників Програми просимо повідомляти Керівника Програми або на електронну адресу: [email protected].

Документи необхідні для подання заявки:

1) Грантова заявка (Додаток A);

2) Деталізований бюджет гранту (Додаток B);

3) Свідоцтво про державну реєстрацію або витяг/виписка з Єдиного державного реєстру (ЄДР) юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

4) Фінансова звітність за 2019 рік для МСП/Податкова декларація платника єдиного податку ФОП за 2019 рік;

5) “Pitch Deck” або презентація грантового проекту, не більше 5ти слайдів;

6) Повноваження/регулюючі нормативні положення (Додаток C);

7) Необхідні засвідчення (Додаток D):

  • заява юридичної особи про відсутність заборгованості з податків або відсутність кримінальних проваджень проти неї (AAPD 14-03);
  • заява щодо заборони надання федеральної допомоги суб’єктам, які потребують укладення певних внутрішніх договорів про конфіденційність (травень 2017 р.).


Останні публікації цього розділу:

Call for Рroposals Implementation of Adult Education Survey (AES) in Ukraine 2021-2022

Конкурс на закупівлю послуг відео зйомки та монтажу

Конкурс на закупівлю послуг smm-просування

Надання послуг із дизайнування та реалізації проєкту з розвитку лідерського потенціалу жінок у місцевому самоврядуванні

Тендер із закупівлі спортивного обладнання для 4-х тер. громад

Конкурс з підтримки громадських ініціатив «Мрієш? Дій!»