Гранти для організацій з розвитку підприємництва (ОРП) для імплементації заходів, спрямованих на підтримку безперервності та відновлення бізнесу

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
CEPgrants

MicrosoftTeams-image (3)
Гранти для організацій з розвитку підприємництва (ОРП) для імплементації заходів, спрямованих на підтримку безперервності та відновлення бізнесу

Гранти для організацій з розвитку підприємництва (ОРП) для імплементації заходів, спрямованих на підтримку безперервності та відновлення бізнесу

Початок подання заявок:                                       21 вересня 2022 року

Кінцевий термін подання заявок:                       30 листопада 2022 року

Очікувана сукупна сума:                                         400,000 доларів США (залежить від наявності фінансування)

Фінансування цієї грантової проограми триватиме до вказаної кінцевої дати або до моменту, коли будуть видані всі грантові кошти, залежно від того, яка подія настане раніше.

Інформація про подальші зміни оголошуватиметься на нашій сторінці Facebook або на веб ресурсі https://www.prostir.ua/.

Шановні Заявники,

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ), яка реалізовується компанією «Кімонікс Інтернешнл», приймає грантові заявки від організацій з розвитку підприємництва (ОРП) для реалізації діяльності, спрямованої на підтримку безперервності бізнесу та відновлення МСП та стартапів.

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) публікує цей запит на подання грантових заявок (ЗПЗ) для того, щоб підтримати організації з розвитку підприємництва, які мають намір допомогти українським МСП та стартапам у реалізації ініціатив з відновлення бізнесу, релокації, або підтримки роботи бізнесу на наявних локаціях, а також у подальшому розвитку бізнесу; підтримати ОРП у створенні умов для сталого розвитку ОРП, МСП та стартапів, створенні умов для операційної трансформації бізнесів, на які вплинула війна, а також підтримати ОРП у розбудові їхньої організаційної спроможності та покращенні бізнес-клімату на місцевому та національному рівнях.

Основною метою цієї діяльності є підтримка бізнес-асоціацій, галузевих кластерів, неурядових організацій, бізнес-спільнот та інших ОРП у сприянні та забезпеченні відновлення і безперервності бізнесу МСП і стартапів, що належать до сфер обслуговування та виробництва, а також до інших галузей, які охоплюють, серед іншого, ІТ, виготовлення меблів, переробку харчових продуктів, легке машинобудування.

Програма USAID КЕУ передбачає надання близько 400,000 доларів США шляхом присудження до 15 передбачених грантів, сума яких становитиме від 20,000 доларів США до 75,000 доларів США, залежно від обсягу діяльності та остаточних домовленостей із Програмою USAID КЕУ. Очікується, що кожен грант в рамках цього запиту триватиме до восьми місяців, але жоден термін гранту не може тривати довше, ніж серпень 2023 року; будь-яка грантова заявка із датою завершення діяльності після цього терміну не розглядатиметься. Орієнтовна дата початку перших грантів, наданих за цим запитом, очікується у жовтні 2022 року. 

Програма КЕУ надаватиме пріоритет проєктам, у яких ресурси USAID поєднуються із внесками грантоотримувачів, де внесок складає щонайменше 30% від загального бюджету. Внесок грантоотримувача – це витрати на діяльність, що фінансуються за рахунок грошових внесків або внесків у натуральній формі окремо від фінансування КЕУ та надаються або грантоотримувачем, або іншими донорами, наприклад, міжнародними громадськими організаціями, іноземними урядами, місцевими та міжнародними установами, приватними організаціями чи окремими особами.

Процес подання заявок відбуватиметься в один етап. Програма КЕУ розподілить отримання та розгляд заявок на три частини, що дозволить заявникам обрати період для подання заявок.

  • 1 зустріч комітету з грантового відбору відбудеться у жовтні 2022 року (комітет розглядатиме заявки, отримані до 30 вересня)
  • 2 зустріч комітету з грантового відбору відбудеться у листопаді 2022 року (комітет розглядатиме заявки, отримані до 30 жовтня)
  • 3 зустріч комітету з грантового відбору відбудеться у грудні 2022 року (комітет розглядатиме заявки, отримані до 30 листопада)

Гранти надаватимуться та реалізовуватимуться відповідно до правил USAID та нормативних документів уряду США, які регулюють надання грантів за контрактами, а також згідно з внутрішніми політиками управління грантами Програми КЕУ.

Надсилайте, будь ласка, всі питання щодо цього запиту на електронну адресу [email protected] із зазначенням «RFA-2022-032» в темі електронного листа. Програма USAID КЕУ допомагатиме заявникам у роз’ясненні процедури подання заявок, надаючи відповіді на запитання через електронну пошту.

Детальна інформація щодо вимог та положень програми знаходиться за посиланням

Заявки RFA-2022-032 приймаються виключно в електронній формі шляхом заповнення аплікації на платформі SUBMITTABLE за посиланням


Останні публікації цього розділу:

Call for expressions of interest for IT services. Запрошення до вираження зацікавленості (IT-послуги)

Відкритий тендер із закупівлі комплексних логістичних послуг

Конкурс серед студентів ВНЗ для залучення до вивчення і розуміння правових механізмів

УКФ об’єднує зусилля з PEN America для підтримки митців у секторі візуального мистецтва

Програма «Promoting Social Cohesion in Ukraine» - конкурс на міні-гранти

Ґранти від Urban Space 100. Створюй своє місто сьогодні