Гранти для мікробізнесу та самозайнятих осіб Донецької та Луганської областей

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Укр.Гранти
Гранти для мікробізнесу та самозайнятих осіб Донецької та Луганської областей

Данська Рада у справах біженців – Данська Група з розмінування (DRC-DDG) оголошує новий конкурс на фінансову допомогу мікробізнесу та самозайнятих осіб у Донецькій та Луганській областях. Програму підтримує Швейцарська агенція розвитку та співробітництва (SDC) і Департамент міжнародного розвитку Великої Британії (DFID).

В рамках «Програми економічного розвитку східної України» DRC-DDG оголошує новий конкурс на грантову підтримку. Стати учасником програми можуть внутрішньо переміщені особи (ВПО), а також місцеві жителі, що зареєстровані і проживають у Донецькій та Луганській областях.

Допомога надається тим, чия економічна активність постраждала або перестала функціонувати через епідеміологічну ситуацію в країні (поширення коронавірусу COVID-19 та введення карантинних обмежень).

Головна мета програми — підтримка функціонування та адаптація до нових умов бізнесдіяльності/самозайнятості учасників. Можливий розмір гранту — до $1000.

Критерії відбору учасників програми:

• актуальність ідеї та реальна можливість адаптації/перепрофілювання існуючої бізнесдіяльності в рамках поточної епідеміологічної ситуації в країні;
• відсутність юридичних та правових перешкод;
• бізнес-діяльність або самозайнятість була головним джерелом доходу, який суттєво зменшився або втрачений;
• фінансова та соціальна вразливість сім’ї.

Подати заявку можна за посиланням: https://lap.drc.ngo/title/micro-covid

Нагадаємо, Данська Рада у справах біженців – Данська Група з розмінування — це неурядова громадська організація, яка ставить за мету надання захисту постраждалим від конфлікту, внутрішньо переміщеним особам (ВПО), а також допомогу в пошуку довгострокових рішень проблем ВПО. DRCDDG відновила таку роботу в Україні у 2014 році.

 

Джерело: Danish Refugee Council.


Останні публікації цього розділу:

Відкритий тендер на закупівлю технічного обладнання

Запит на пропозицію з організації проведення круглого столу «Cтворення механізму страхування політичних ризиків в Україні» (гібридного формату: онлайн та офлайн)

Консультаційні послуги щодо покращення системи закупівель та управління поставками лікарських засобів в Республіці Вірменія

Відкритий тендер із закупівлі послуг ведучих (джокерів) форум-театру

Закупівля фотопослуг

Прийом заявок на програму участі підлітків та молоді у відбудові своїх громад — «План.Дій»