Грантовий конкурс “Посилення цифрової безпеки громадянського суспільства України”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
ednannia

цифрова безпека ОГС
Грантовий конкурс “Посилення цифрової безпеки громадянського суспільства України”

ІСАР Єднання запрошує громадські та благодійні організації скористатися можливістю посилити цифрову безпеку та підвищити свої спроможності протидіяти кібер-загрозам у процесі свого функціонування.

Очікується, що грантова програма “Посилення цифрової безпеки громадянського суспільства України” зробить свій внесок у підвищення обізнаності представників громадянського суспільства щодо цифрових загроз і надасть дієві інструменти, а також ресурси, для побудови ефективної системи протидії та запобігання цифровим загрозам на рівні життєдіяльності організацій.

У рамках цього конкурсу грантів можуть бути підтримані ідеї та рішення, спрямовані на посилення цифрової безпеки організацій та їх окремих структур, підрозділів або окремих працівників.

Пріоритети грантового конкурсу:

  • Здійснення оцінки (аудиту) ситуації щодо цифрової безпеки в організації.
  • Підвищення рівня обізнаності та напрацювання навичок, необхідних для цифрової безпеки.
  • Розробка політик для організації, які регулюють операційне середовище організації задля цифрової безпеки.

Очікується, що переважна більшість підтриманих грантів за цим конкурсом, будуть підтримані за вищевказаними пріоритетами.

Разом з тим, окремі заявки можуть бути спрямовані на додаткові пріоритети, перелічені нижче. У такому разі важливо надати переконливі обґрунтування потреби діяльності, яка планується в проєкті, та яким чином ця діяльність посилить сферу, в якій працює організація.

  • Оновлення або придбання програмного забезпечення.
  • Покращення матеріально-технічного забезпечення.
  • Заходи та закупівлі, пов’язані з відмовою від російських цифрових сервісів.
  • Комплексні послуги у сфері цифрової безпеки.

Передбачається, що переважна більшість підтриманих за цим конкурсом проєктів триватимуть від 1 до 4 місяців.

Фінансування в межах цього грантового конкурсу

Оскільки цим конкурсом грантів передбачається підтримати задоволення різних потреб у досягненні цифрової безпеки ОГС, то граничні суми фінансування не встановлюються.

Разом із тим, очікується, що переважна більшість простих грантів, профінансованих у межах цього конкурсу, становитимуть від 10 до 70 тис. грн. Переважна більшість комплексних грантів, профінансованих у межах цього конкурсу, становитимуть від 70 до 200 тис. грн. Ці суми можуть бути збільшені у разі обґрунтованої потреби для досягнення цифрової безпеки ОГС.

Термін подачі заявок

Прийом заявок триває до 23:59 15 серпня 2022 року. Усі заявки, що надійдуть пізніше цього часу, не будуть прийматися до розгляду.

Заявкам від організацій, які переїхали з тимчасово окупованих територій, з зони ведення бойових дій і прагнуть відновити роботу на контрольованій Урядом України території, надаватиметься перевага при конкурсному відборі.

Питання стосовно цього конкурсу можна надсилати електронною поштою на адресу: [email protected] ІСАР Єднання періодично розміщатиме узагальнені відповіді на отримані питання на своєму сайті.

Детальніше ознайомитися з умовами Програми та інструкцією, як податися на конкурс, читайте на сайті.

Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України реалізовується Ініціативним центром сприяння активності та розвитку громадського почину “Єднання” у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень та Центром демократії та Верховенства права завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).


Останні публікації цього розділу:

Подай заявку на лідерський семінар в Любліні, 18-22 вересня

Відбір заявок на програму: Ukraine Rebuilding Task Force

Жіночий простір “Місце сили“ запрошує жінок на курси перекваліфікації

Додатковий тендер із постачання канцелярських товарів

Тендер на закупівлю техніки, канцелярського приладдя та меблів для освітніх просторів м. Кривий Ріг

Оголошення про проведення відкритого тендеру із закупівлі послуг фасилітаторів/рок сесій стратегічного планування для Рад ВПО/Ініціативних груп