Грантовий конкурс “Посилення цифрової безпеки громадянського суспільства України”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
ednannia

цифрова безпека ОГС
Грантовий конкурс “Посилення цифрової безпеки громадянського суспільства України”

ІСАР Єднання запрошує громадські та благодійні організації скористатися можливістю посилити цифрову безпеку та підвищити свої спроможності протидіяти кібер-загрозам у процесі свого функціонування.

Очікується, що грантова програма “Посилення цифрової безпеки громадянського суспільства України” зробить свій внесок у підвищення обізнаності представників громадянського суспільства щодо цифрових загроз і надасть дієві інструменти, а також ресурси, для побудови ефективної системи протидії та запобігання цифровим загрозам на рівні життєдіяльності організацій.

У рамках цього конкурсу грантів можуть бути підтримані ідеї та рішення, спрямовані на посилення цифрової безпеки організацій та їх окремих структур, підрозділів або окремих працівників.

Пріоритети грантового конкурсу:

  • Здійснення оцінки (аудиту) ситуації щодо цифрової безпеки в організації.
  • Підвищення рівня обізнаності та напрацювання навичок, необхідних для цифрової безпеки.
  • Розробка політик для організації, які регулюють операційне середовище організації задля цифрової безпеки.

Очікується, що переважна більшість підтриманих грантів за цим конкурсом, будуть підтримані за вищевказаними пріоритетами.

Разом з тим, окремі заявки можуть бути спрямовані на додаткові пріоритети, перелічені нижче. У такому разі важливо надати переконливі обґрунтування потреби діяльності, яка планується в проєкті, та яким чином ця діяльність посилить сферу, в якій працює організація.

  • Оновлення або придбання програмного забезпечення.
  • Покращення матеріально-технічного забезпечення.
  • Заходи та закупівлі, пов’язані з відмовою від російських цифрових сервісів.
  • Комплексні послуги у сфері цифрової безпеки.

Передбачається, що переважна більшість підтриманих за цим конкурсом проєктів триватимуть від 1 до 4 місяців.

Фінансування в межах цього грантового конкурсу

Оскільки цим конкурсом грантів передбачається підтримати задоволення різних потреб у досягненні цифрової безпеки ОГС, то граничні суми фінансування не встановлюються.

Разом із тим, очікується, що переважна більшість простих грантів, профінансованих у межах цього конкурсу, становитимуть від 10 до 70 тис. грн. Переважна більшість комплексних грантів, профінансованих у межах цього конкурсу, становитимуть від 70 до 200 тис. грн. Ці суми можуть бути збільшені у разі обґрунтованої потреби для досягнення цифрової безпеки ОГС.

Термін подачі заявок

Прийом заявок триває до 23:59 15 серпня 2022 року. Усі заявки, що надійдуть пізніше цього часу, не будуть прийматися до розгляду.

Заявкам від організацій, які переїхали з тимчасово окупованих територій, з зони ведення бойових дій і прагнуть відновити роботу на контрольованій Урядом України території, надаватиметься перевага при конкурсному відборі.

Питання стосовно цього конкурсу можна надсилати електронною поштою на адресу: [email protected] ІСАР Єднання періодично розміщатиме узагальнені відповіді на отримані питання на своєму сайті.

Детальніше ознайомитися з умовами Програми та інструкцією, як податися на конкурс, читайте на сайті.

Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України реалізовується Ініціативним центром сприяння активності та розвитку громадського почину “Єднання” у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень та Центром демократії та Верховенства права завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).


Останні публікації цього розділу:

Тендер із закупівлі продовольчих та непродовольчих товарів для надання благодійної допомоги

Закупівля генераторів бензинових

Схема грантів Twinning R&I у Великій Британії та Україні

Тендер із закупівлі генераторів

DiXi Group шукає онлайн-платформу для розміщення онлайн-курсу

Запит на надання пропозиції щодо закупівлі послуг із розробки навчальних курсів та сервісів з якісної підготовки кадрів для аграрного сектору та їх успішного працевлаштування в аграрних компаніях України