Подовжено дату подання заявок на грантовий конкурс: “Підтримка забезпечення соціально-психологічної та медичної допомоги внутрішньо переміщеним особам, які постраждали від війни Росії проти України”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Конкурс грант(1)
Подовжено дату подання заявок на грантовий конкурс: “Підтримка забезпечення соціально-психологічної та медичної допомоги внутрішньо переміщеним особам, які постраждали від війни Росії проти України”

Проект USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» (далі – Проект) оголошує конкурс на отримання гранту для забезпечення соціально-психологічної та медичної допомоги внутрішньо переміщеним особам, які постраждали від війни Росії проти України.

Проект має намір надати до шести грантів, з фінансуванням до 450 000 грн. кожен грант, центрам первинної медико-санітарної допомоги (або іншим ЗОЗам, що надають послуги первинної медико-санітарної допомоги). Заклади мають бути у комунальній власності з одного з таких міст: Рівне, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Коломия, Хмельницький.

Оновлена дата подання заявок: до 23:59 26 травня 2022 року.

Тип гранту – грант з фіксованою сумою.

ПРОЕКТ USAID «ПІДТРИМКА РЕФОРМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я»

Метою Проекту є підтримка прозорої, підзвітної та ефективної системи охорони здоров’я, яка здатна задовольняти потреби населення України. Сприяння реформуванню сектору охорони здоров’я, підвищення прозорості та боротьба з корупцією знизить рівень неофіційних платежів та покращить доступ до якісних послуг, що ґрунтуються на доказовій медицині. Ліквідація корупції є компонентом кожного завдання, яке має бути виконане в рамках Проекту, а саме:

1) Покращення управління у секторі охорони здоров’я.
2) Сприяння трансформуванню моделі фінансування охорони здоров’я.
3) Зміцнення кадрового потенціалу сектору охорони здоров’я.
4) Підвищення прозорості, підзвітності системи охорони здоров’я та її чутливості до змін.
5) Покращення системи надання послуг на всіх рівнях.

КРИТЕРІЇ ВІДПОВІДНОСТІ ОРГАНІЗАЦІЙ

Щоб мати право подати заявку на участь у конкурсі та отримати фінансування в рамках гранту проекту USAID «ПІДТРИМКА РЕФОРМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я», претендент повинен відповідати таким критеріям:

  • Бути організацією офіційно зареєстрованою в Україні, статутом якої передбачається отримання грантів.
  • Бути центром первинної медико-санітарної допомоги (або іншим ЗОЗом, що надає послуги первинної медико-санітарної допомоги) комунальної власності з одного з таких міст: Рівне, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Коломия, Хмельницький.
  • На момент подання заявки заявник має укладений договір із Національною службою здоров’я України.
  • Бути організацією, що має функціонуючу фінансову систему.
  • Інші відносини, асоціації, заходи та інтереси Заявника не створюють конфлікту інтересів, що може вплинути на повну неупередженість у реалізації грантових заходів.

Не мають права подавати заявку:

  • заклади охорони здоров’я, які розташовані в інших містах, ніж  Рівне, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Коломия, Хмельницький;
  • фізичні особи-підприємці;

Детальна та повна інформація щодо умов участі, критеріїв відповідності та обсягів робіт міститься в ОГОЛОШЕННЯ ПРО ГРАНТОВИЙ КОНКУРС (RFA №29 RFA29_SupportingIDPs_to post_May 10 2022_upd) що міститься в додатку до даного оголошення (див. лінк ) та на порталі грантів (https://usaid-hrs.fluxx.io).

ПРОЦЕС ПОДАННЯ ЗАЯВКИ

Заявки та пакет документів до них необхідно подати через портал грантів (https://usaid-hrs.fluxx.io). 

Заявники повинні зареєструватися на порталі, і, після підтвердження реєстрації, отримати електронне повідомлення з необхідними реєстраційними даними для отримання доступу до порталу.

На порталі знаходяться детальні інструкції щодо заповнення електронної форми заявки та усі необхідні документи та додатки до бюджету, які потрібно включити до заявки.

Питання щодо грантового конкурсу потрібно надсилати на адресу [email protected] до кінця робочого дня 18 травня 2022 року. Відповіді на питання будуть надіслані всім учасникам не пізніше 19 травня 2022 року.

Інформаційний семінар / вебінар відбудеться о 15:00 17 травня 2022 року з метою уточнення грантових процедур і цілей гранту. Реєстрація за допомогою електронної пошти [email protected] до 11:00 – 17 травня 2022 року.

 Заявки приймаються до 23:59  – 26 травня 2022 року.


Останні публікації цього розділу:

Проведення відкритого тендеру із закупівлі товарів системи охороної сигналізації та відеоспостереження у приміщення гуманітарного центру

One Minute Academy: 5-денний онлайн-воркшоп з відеопродакшену

Відкритий тендер із закупівлі засобів особистої гігієни та інших непродовольчих товарів для формування наборів індивідуальної допомоги для внутрішньо переміщених осіб (ВПО)

Конкурс для працівників молодіжних центрів, що перемістилися з окупованих територій або із зони активних бойових дій

Набір на онлайн курс "Документування та архівування в контексті відновлення справедливості"

Відкритий тендер із закупівлі комп’ютерного обладнання для впровадження та підтримки проекту «Фрукти й овочі он-лайн» (чат-бот)