Грантовий конкурс для проведення мультикомпонентного повторного дослідження неформальних платежів за спеціалізовані пріоритетні послуги та дослідження витрат із кишені пацієнтів на реабілітаційні послуги (RFA 40)

Зафіксувати у Google календарі!


Конкурс грант(1)
Грантовий конкурс для проведення мультикомпонентного повторного дослідження неформальних платежів за спеціалізовані пріоритетні послуги та дослідження витрат із кишені пацієнтів на реабілітаційні послуги (RFA 40)

Проект USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» (далі – Проект) оголошує конкурс на отримання гранту для проведення (1) мультикомпонентного повторного дослідження неформальних платежів за спеціалізовані пріоритетні послуги програми медичних гарантій (медична допомога при інсульті, інфаркті, пологах, неонатальна допомога), включаючи контекст війни (2) комплексного дослідження витрат на реабілітацію після травм, витрат із кишені пацієнтів на реабілітаційні послуги у приватних і комунальних закладах охорони здоров’я, а також передового міжнародного досвіду надання послуг з реабілітації у зв’язку з війною.

Грантові заявки необхідно подати до 23:59 12 грудня 2022 року включно.

Загальна сума гранту не перевищуватиме 8 400 000 гривень.

Тип гранту – грант з фіксованою сумою.

ПРОЕКТ USAID «ПІДТРИМКА РЕФОРМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я»

Метою Проекту є підтримка прозорої, підзвітної та ефективної системи охорони здоров’я, яка здатна задовольняти потреби населення України. Сприяння реформуванню сектору охорони здоров’я, підвищення прозорості та боротьба з корупцією знизить рівень неофіційних платежів та покращить доступ до якісних послуг, що ґрунтуються на доказовій медицині. Ліквідація корупції є компонентом кожного завдання, яке має бути виконане в рамках Проекту, а саме:

1) Покращення управління у секторі охорони здоров’я.

2) Сприяння трансформуванню моделі фінансування охорони здоров’я.

3) Зміцнення кадрового потенціалу сектору охорони здоров’я.

4) Підвищення прозорості, підзвітності системи охорони здоров’я та її чутливості до змін.

5) Покращення системи надання послуг на всіх рівнях.

КРИТЕРІЇ ВІДПОВІДНОСТІ ОРГАНІЗАЦІЙ

Щоб мати право подати заявку на участь у конкурсі та отримати фінансування в рамках гранту проекту USAID «ПІДТРИМКА РЕФОРМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я», претендент повинен відповідати таким критеріям:

Неурядові організації (НУО), юридичні особи регіонального та національного рівнів, що проводять незалежну діяльність та зареєстровані в Україні належним чином (прибуткові та неприбуткові), професійні організації, статути яких містять положення про можливість отримувати гранти, науково-дослідницькі установи, мають право подавати заявки на отримання гранту.

Мати UEI отриманий на SAM.gov для грантів більше $ 25,000. (заявники Проекту можуть зареєструватися на https://www.sam.gov/ та отримати UEI)

Не мають права подавати заявки на отримання гранту: фізичні особи, політичні організації, державні установи, заклади, власниками яких є іноземці, державні установи (посадовці) національного або міського рівня та релігійні групи.

Серед додаткових вимог до відповідних організацій:

Щонайменше три роки досвіду в професійних областях, що відповідають технічному завданню, обсягам робіт та фокусу гранту; досвід роботи з регіональними партнерами сектору охорони здоров’я; тощо.

Детальну та повну інформацію щодо умов участі, критеріїв відповідності та обсягів робіт подано в документі «ОГОЛОШЕННЯ ПРО ГРАНТОВИЙ КОНКУРС №40» (RFA №40 CONDUCTING A FOLLOW-UP SURVEY OF INFORMAL PAYMENTS ON SPECIALIZED HEALTHCARE LEVEL AND CONDUCTING A SURVEY OF OUT-OF-POCKET EXPENDITURES FOR REHABILITATION IN PRIVATE AND COMMUNAL HEALTHCARE FACILITIES): HRS RFA 40_Follow up Study_fin_Nov 11 22_to post та на порталі грантів Делойт (https://dgrants.fluxx.io/ ).

ПРОЦЕС ПОДАННЯ ЗАЯВКИ

Заявки та пакет документів до них необхідно подати через портал грантів Делойт (https://dgrants.fluxx.io/ ).

Заявники, що подають заявку вперше, повинні зареєструватися на порталі, і, після підтвердження реєстрації, отримати електронне повідомлення з необхідними реєстраційними даними для отримання доступу до порталу.

На порталі знаходяться детальні інструкції щодо заповнення електронної форми заявки та усі необхідні документи та додатки до бюджету, які потрібно включити до заявки.

Питання щодо грантового конкурсу потрібно надсилати на адресу [email protected] до кінця робочого дня 2 грудня 2022 року. Відповіді на питання будуть надіслані всім учасникам не пізніше 6 грудня 2022 року.

Інформаційний семінар / вебінар планується о 15:00 2 грудня 2022 року з метою уточнення грантових процедур і цілей гранту. Реєстрація за допомогою електронної пошти [email protected] до 11:00 – 2 грудня 2022 року (просимо зазначати в листі номер гранту (№ 40).

Заявки приймаються до 23:59 12 грудня 2022 року.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю побутових модулів (UCBI III)

Розміщення та просування брендів Медцентру та БО «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ»

Пошук учасників на волонтерський проект "Solidarity has no age" в Португалії

Тендер на створення та підтримку Гарячої лінії для UNICEF

Відкритий тендер із закупівлі генераторів для підтримки критичної інфраструктури України

Закупівля послуг для посилення діючої промо-кампанії фандрайзингової платформи Університету Каразіна у мережі інтернет