Грантовий конкурс для ОГС на реалізацію заходів, спрямованих на надання психологічної підтримки ветеранам

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
ednannia

11
Грантовий конкурс для ОГС на реалізацію заходів, спрямованих на надання психологічної підтримки ветеранам

Запрошуємо організації громадянського суспільства у Дніпропетровській, Запорізької, Миколаївській, Полтавській, Сумській, Харківській, Херсонській та Чернігівській областях до участі в конкурсі проєктних пропозицій на реалізацію заходів, спрямованих на надання психологічної підтримки ветеранам і їх родинам.

Мета цього грантового конкурсу спрямована на покращення якості психологічних  сервісів, що надаються ветеранам та членам їх родин.

ПРІОРИТЕТИ

 • Інноваційні форми прямої підтримки ветеранів та їхніх родин, які можна масштабувати в інші громади цільової області;
 • Покращення якості послуг, які надаються ветеранам та їхнім родинам, через взаємодію з місцевою владою.
 • Створення системи підтримки психологічного здоров’я локальної громади;
 • Зміцнення довіри між надавачами психологічних послуг та споживачами психологічних послуг і отримувачами послуг;
 • Популяризація та підвищення обізнаності щодо психологічної підтримки та доступних сервісів психологічної допомоги;
 • Навчання технікам самодопомоги;
 • Подолання стигми щодо отримання психологічної допомоги;
 • Діджиталізація психологічних послуг;
 • Супервізійна підтримка психологів, що працюють з ветеранською спільнотою;
 • Інші активності, спрямовані на зміцнення психологічного здоров’я ветеранів та членів їх родин.

Бюджет одного проєкту може складати від 5 000 доларів США (для тих, хто зареєстрований менше року тому та/або не мають досвіду впровадження грантових проєктів) до 15 000 доларів США (організації, які зареєстровані від 1 до 2 років тому та мають досвід впровадження мінімум 1 грантового проєкту). Запропонований термін впровадження проєктних пропозицій може складати до 6 місяців. Проєкти, які отримають фінансування у межах цього конкурсу грантів, повинні завершитись до 30 вересня 2024 року.

Строк подачі заявок до 23:59, 5 березня 2024 року за київським часом.

Заявки на участь у цьому конкурсі грантів (проєктні пропозиції) приймаються до розгляду через онлайн систему на сайті ІСАР Єднання: http://ednannia.ua/reestratsiya

Громадські або благодійні організації, що подаватимуть проєктні пропозиції за цим конкурсом, мають відповідати наступним вимогам:

 • бути офіційно зареєстрованими зі статусом юридичної особи на території Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської, Полтавської, Сумської, Харківської, Херсонської та Чернігівської областей;
 • мати статус неприбутковості (виключно коди неприбутковості 0032, 0034, 0036, 0038, 0039 або 0048);
 • мати відповідний термін реєстрації та підтверджений досвід впровадження грантових проєктів в залежності від розміру проєкту;
 • мати відповідних фахівців та персонал проєкту для його реалізації (керівник проєкту, фінансовий спеціаліст/бухгалтер та інших фахівців відповідно до потреб проєкту). У випадку, якщо залучення фахівців передбачається лише за умови підтримки проєктної пропозиції, описова заявка має містити ключові вимоги, що висуватимуться до кожного з фахівців, передбаченого проєктом (профільна освіта, досвід роботи, тощо).

УВАГА! Громадські організації мають подавати грантові заявки щодо реалізації проєктів в тій області, в якій ці громадські організації зареєстровані та здійснюють статутну діяльність, та впроваджувати проєкт на території цільових областей.

Переглянути детальне запрошення з інструкцією подачі заявкою можна за посиланням: Запрошення до участі.

Інформаційна сесія ІСАР Єднання за даним конкурсом відбудеться 26 лютого 2024 о 12:00 на платформі ZOOM. Для участі у сесії необхідно зареєструватись за посиланням. Зареєстровані  учасники/ці отримають запрошення до участі на електронну пошту вказану при реєстрації.

Учасники конкурсу можуть письмово або усно звертатися до ІСАР Єднання щодо уточнення умов конкурсу, процедури подання проєктної пропозиції, надіславши питання на адресу електронної пошти [email protected] або за телефонами: 

· 0800507745 – безкоштовна гаряча лінія
· 044 2010160 – міський номер телефону офісу ІСАР Єднання

Грантовий конкурс адмініструється ІСАР Єднання за підтримки ПРООН в Україні, за фінансування програми «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні» за підтримки Європейського Союзу, та проєкту «Підтримка стабілізації та відновлення постраждалих від війни громад (прифронтових зон, районів, в які повертаються і які приймають ВПО)» за підтримки Королівства Нідерландів.


Останні публікації цього розділу:

Тендер із постачання наборів екстреного реагування

Тендер на проведення дослідження з оцінки застосування документів з енергоефективності будівель

Конкурс на вакансію консультант з фінансових питань БО «Світло надії»

Request for proposal for the supply and delivery services: Regular HEAT trainings / Запит на надання пропозицій на постачання та надання послуг: Регулярне проведення тренінгів HEAT

Запит комерційної пропозиції № RFQ-UKR-00288943 на постачання Захисних штанів. Клас захисту - 1 (20 м/с)

Відкритий тендер на закупівлю ноутбуків