Грантовий конкурс для ОГС на покращення якості сервісів, що надаються психологічними службами ДСНС та поліції

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
ednannia

13
Грантовий конкурс для ОГС на покращення якості сервісів, що надаються психологічними службами ДСНС та поліції

Запрошуємо організації громадянського суспільства у Дніпропетровській, Запорізької, Дніпропетровській, Донецькій, Запорізької, Луганській, Миколаївській, Полтавській, Сумській, Харківській, Херсонській та Чернігівській областях до участі в конкурсі проєктних пропозицій на покращення якості сервісів, що надаються психологічними службами ДСНС та поліції.

Мета цього грантового конкурсу спрямована на покращення якості сервісів, що надаються психологічними службами ДСНС та поліції для підтримки ментального здоров`я їх працівників, і постраждалого населення під час роботи на місцях події, а також для проведення психопрофілактичної роботи з особовим складом надавачів безпекових послуг.

ПРІОРИТЕТИ

  • Облаштування кімнат психологічного розвантаження на базі підрозділів поліції та ДСНС;
  • Зміцнення довіри між представниками психологічних служб поліції та ДСНС і отримувачами безпекових послуг;
  • Популяризації та підвищення обізнаності щодо психологічної підтримки та доступних сервісів психологічної допомоги;
  • Покращення послуг мобільних психологічних служб, що надаються на місці події;
  • Покращення навичок психологів з надання психологічної допомоги;
  • Інші активності, спрямовані на популяризацію та покращення психологічних сервісів, зокрема психологічного розвантаження, тощо.

Бюджет одного проєкту може складати від 5 000 доларів США (для тих, хто зареєстрований менше року тому та/або не мають досвіду впровадження грантових проєктів)10 000 доларів США (організації, які зареєстровані від 1 до 2 років тому та мають досвід впровадження мінімум 1 грантового проєкту) до 20 000 долларів США (організації, які зареєстровані від 2 років тому та мають досвід впровадження мінімум 2 грантових проєктів). Запропонований термін впровадження проєктних пропозицій може складати до 6 місяців. Проєкти, які отримають фінансування у межах цього конкурсу грантів, повинні завершитись до 30 вересня 2024 року.

Строк подачі заявок до 23:59, 5 березня 2024 року за київським часом.

Заявки на участь у цьому конкурсі грантів (проєктні пропозиції) приймаються до розгляду через онлайн систему на сайті ІСАР Єднання: http://ednannia.ua/reestratsiya

Громадські або благодійні організації, що подаватимуть проєктні пропозиції за цим конкурсом, мають відповідати наступним вимогам:

  • бути офіційно зареєстрованими зі статусом юридичної особи на території Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської, Миколаївської, Полтавської, Сумьскої, Харківської, Херсонської та Чернігівської областей;
  • мати статус неприбутковості (виключно коди неприбутковості 0032, 0034, 0036, 0038, 0039 або 0048);
  • мати відповідний термін реєстрації та підтверджений досвід впровадження грантових проєктів в залежності від розміру проєкту;
  • мати відповідних фахівців та персонал проєкту для його реалізації (керівник проєкту, фінансовий спеціаліст/бухгалтер та інших фахівців відповідно до потреб проєкту). У випадку, якщо залучення фахівців передбачається лише за умови підтримки проєктної пропозиції, описова заявка має містити ключові вимоги, що висуватимуться до кожного з фахівців, передбаченого проєктом (профільна освіта, досвід роботи, тощо).

УВАГА! Громадські організації мають подавати грантові заявки щодо реалізації проєктів в тій області, в якій ці громадські організації зареєстровані та здійснюють статутну діяльність. Виключенням є організації з Донецької, Запорізької та Луганської областей, які можуть подавати грантові заявки щодо реалізації проєктів в тій області, в якій ці громадські організації здійснюють статутну діяльність (з поміж цільових областей цього конкурсу).

Переглянути детальне запрошення з інструкцією подачі заявкою можна за посиланням: Запрошення до участі.

Інформаційна сесія ІСАР Єднання за даним конкурсом відбудеться 26 лютого 2024 о 12:00 на платформі ZOOM. Для участі у сесії необхідно зареєструватись за посиланням. Зареєстровані  учасники/ці отримають запрошення до участі на електронну пошту вказану при реєстрації.

Учасники конкурсу можуть письмово або усно звертатися до ІСАР Єднання щодо уточнення умов конкурсу, процедури подання проєктної пропозиції, надіславши питання на адресу електронної пошти [email protected]  або за телефонами: 

· 0800507745 – безкоштовна гаряча лінія
· 044 2010160 – міський номер телефону офісу ІСАР Єднання

Грантовий конкурс адмініструється ІСАР Єднання за підтримки ПРООН в Україні, за фінансування програми «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні» за підтримки Європейського Союзу, та проєкту «Підтримка стабілізації та відновлення постраждалих від війни громад (прифронтових зон, районів, в які повертаються і які приймають ВПО)» за підтримки Королівства Нідерландів.


Останні публікації цього розділу:

Request for proposal for the supply and delivery services: Regular HEAT trainings / Запит на надання пропозицій на постачання та надання послуг: Регулярне проведення тренінгів HEAT

Запит комерційної пропозиції № RFQ-UKR-00288943 на постачання Захисних штанів. Клас захисту - 1 (20 м/с)

Відкритий тендер на закупівлю ноутбуків

Тендер на закупівлю ноутбуків

Постачання IT обладнання (ноутбуки та смартфони)

Конкурс на відбір консультанта/ки з оновлення навчального курсу для параюристів