Грантова програма “Море можливостей”

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
UNITY

UNITY Grants_IG post 2
Грантова програма “Море можливостей”

Програма USAID “Мріємо та діємо” запрошує до подачі концепції проєктів. Потенційних заявників просимо подати короткі концептуальні описи проєктних ідей, які відповідають цілям програми «Мріємо та діємо» та сприяють розвитку лідерського потенціалу молоді (віком 10–35 років) і формують основану на цінностях українську ідентичність. IREX запрошує заявників подавати творчі, інноваційні, оригінальні концепції або такі, що засновані на провідних практиках та перевірених стратегіях.  

Запропоновані заходи мають сприяти розширенню економічних можливостей для молоді, посиленню громадянської активності молоді, її соціальної згуртованості, просуванню різноманіття та включення недостатньо представлених груп, а також покращенню підходів до гендерної рівності та соціальної інклюзії (GESI) в орієнтованих на молодь програмах.

Конкурс на отримання даних грантів буде відкритий до 31 липня 2021 р. Подані концепції проєктів розглядатимуться регулярно, кожних два місяці, починаючи з квітня 2021 р.

Приблизна дата початку надання фінансування проєктів, відібраних у 1-му раунді розгляду заявок – червень 2021 р. Кожен наступний раунд починається приблизно через 2 місяці після відбору переможних концепцій проєктів.  

Загальний обсяг фінансування, який наразі доступний для цієї можливості, становить приблизно 300 000 доларів США на проєкти з максимальним строком до 12 місяців. Максимальна сума одного гранту не повинна перевищувати 100 000 доларів США.  

Концепції слід надсилати на електронну адресу [email protected]  із зазначенням Гранти ”Море можливостей” в темі листа. 

Детальніше про умови та вимоги тут – USAID Мріємо та діємо_Грантова програма_Море можливостей


Останні публікації цього розділу:

Конкурс есе "Європейський Союз, Україна та я"

Тендер на закупівлю верстату для лазерного різання та гравіювання

Тендер на закупівлю інтерактивної панелі Prestigio Multiboard 65' з мобільною стійкою

Тендер на закупівлю 3D-Принтера для обладнання навчального простору лабораторії виробництва

RFQ 454_Закупівля нового трактору «Беларус МТЗ-892» - 1 шт, та снігового відвалу (лопати) на МТЗ, ЮМЗ, Т-40

Стартує IV Міжнародний сатирично-гумористичний фотоконкурс "Весела копиця" 2021!

 • Елена Гуменная

  доброго дня. хто має можливість подаватись на даний грант ?

  • Olha Harbovska

   Доброго дня, ця інформація вказана у описі з умовами. Для вашої зручності копіюю ще сюди – “Зареєстровані українські неурядові організації можуть подавати заявки. До таких організацій можуть належати, наприклад, фонди, неурядові організації різних рівнів, релігійні організації, громадські організації та спілки, громадські організації, афілійовані з державних навчальними установ, професійні асоціації та консорціуми з вищезазначених організацій. IREX / «Мріємо та діємо» заохочує підхід, який встановлює партнерські стосунки з декількома організаціями та розбудовує їхню спроможність підтримувати проєктну діяльність в майбутньому, після завершення грантового фінансування.”

   Радимо вам завантажити умови та ознайомитися детальніше.

   • Елена Гуменная

    не вчиталась добре. дякую

 • Петро Бенюк

  Доброго дня, скажіть чи можуть бути авторами заявок у цій рограмі державні театри?

 • Zeleny Marafon

  Доброго дня, скажіть, будь-ласка, чи може брати участь сімейне фермерське господарство, головою та членами якого є особи віком 20-25 років, чи краще зареєструвати громадську організацію?

 • Liudmyla Absava

  Доброго! В умовах конкурсу нічого не вказано щодо регрантінгу. Дозволено чи заборонено?