ГО «Детектор медіа» оголошує Тендер 01-2023-FIN на надання аудиторських послуг

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
zelin.tk

АУДИТ
ГО «Детектор медіа» оголошує Тендер 01-2023-FIN на надання аудиторських послуг

Громадська організація «Детектор медіа» оголошує тендер 01-2023-FIN на надання аудиторських послуг щодо пакету фінансової звітності за 2022 рік.

Учасників тендеру просимо уважно ознайомитись із «TOR_2022 audit_NGO_Detector media», що додається до цього оголошення.

Умови проведення тендеру:

 Ціни мають бути зазначені в гривнях, включаючи всі податки та накладні витрати;

 Кінцевий термін подання тендерних пропозицій – не пізніше 16 жовтня 2023 року, 17:00 за київським часом.

Планується, що переможця тендера буде обрано на засіданні тендерного комітету не пізніше 18-20 жовтня 2023 року після детальної технічної, фінансової та юридичної  оцінки тендерних пропозицій, але тільки після затвердження переможця тендеру донором. Про результати тендеру його учасники будуть повідомлені письмово електронною поштою.

Пропозиції, подані відповідно до цього оголошення та згідно з положеннями, визначеними у документах, що додаються, оцінюватимуться, виходячи із параметрів відповідності «Технічному завданню», якості та цінових показників, з урахуванням усіх витрат та сум податків.

Пропозиції очікуємо в електронному вигляді (допускається застосування docs.google.com) на адресу: [email protected] для Юлії Зелінської, старшого спеціаліста адміністративного відділу. В темі листа просимо зазначити назву тендеру (Тендер 01-2023-FIN), та назву учасника.

ГО «Детектор Медіа» залишає за собою право запитувати  від учасників тендеру  додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень пропозицій вимогам «Технічного завдання».

ГО «Детектор Медіа» не надає учасникам тендеру додаткової інформації, окрім тієї, яка міститься в цьому оголошенні та у доданому до нього «Технічному завданні». ГО «Детектор Медіа» залишає за собою право приймати або відхиляти будь-яку тендерну заявку відповідно до документації та власних внутрішніх політик та процедур та право припинити процедуру тендеру й відмовитися від всіх заявок у будь-який час до укладення договору, не несучи, при цьому, ніякої відповідальності перед учасниками тендеру.

Будь-які додаткові запитання щодо процедури проведення тендеру, а саме термінів його проведення, оформлення документів та повноти комплекту документації можна надсилати у письмовому вигляді електронною поштою на адресу [email protected]


Останні публікації цього розділу:

Тендер на проведення організації заходу

Тендер із закупівлі мобільних сцен та освітлювального обладнання

Тендер на оновлення онлайн-ресурсу

Постачальник послуг з розробки вебсайту

Оголошення про проведення тендеру із закупівлі робіт з чистки свердловини, буріння свердловини, монтування вежі Рожновського, прокладання магістралі водопостачання у cмт. Високопілля та смт. Архангельське, Херсонської області

Відкрита Грантова Програма №1 від Проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я»