Google для Вашого бізнесу. Реєстрація на серію вебінарів

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Opensociety

Opensociety
Google для Вашого бізнесу. Реєстрація на серію вебінарів

Громадська спілка Інститут Місцевої Демократії «Відкрите суспільство» запрошує жінок взяти участь в курсі вебінарів по додаткам від Google, які допоможуть розуміти та знаходити клієнтів для Вашого бізнесу. В рамках курсу будуть розглянуті наступні додатки: Google Мій БізнесGoogle AlertsGoogle AdWordsGoogle Keyword PlannerGoogle AnalyticsGoogle Trends, та здійснено огляд G Suite.

Курс спрямовано на посилення цифрових навичок для ведення бізнесу, збільшення можливостей до модернізації бізнес процесів та зменшення негативного впливу пандемії COVID-19.

Для участі в курсі вебінарів потенційним учасницям необхідно заповнити реєстраційну анкету до 4 серпня 2020 року за посиланням.

Вебінари будуть проводитись в період з 17 серпня по 17 вересня через додаток Zoom.

Участь в курсі вебінарів є безоплатною.

Програма курсу за посиланням

Кінцева дата подання реєстраційних анкет: 4 серпня 2020 (включно). Всі зареєстровані учасниці отримають підтвердження про реєстрацію на власні електронні скриньки.

Проєкт реалізується завдяки підтримці в рамках конкурсу грантів швидкого реагування для жіночих організацій, спрямованого на просування економічних можливостей для жінок в умовах негативного впливу COVID-19, що впроваджується «Українським Жіночим Фондом» за підтримки Європейського Союзу.


Останні публікації цього розділу:

Тендер щодо закупівлі обладнаня (термопластавтомату)

Зголошуйтесь до участі в Adapt-an-App Eastern Partnership Sprint

Тендер із забезпечення послугами пасажирського транспортування в 11 областях України

Міжнародна можливість для молоді! Реєстрація на Symposium on the Future of Youth Dialogues: Corona-Crisis, Shrinking Civic Spaces and the Search for Solutions

Тендерне оголошення про проведення відкритого тендеру із закупівлі технічного обладнання

Тендер на проведення навчання із фандрейзингу та розробки фандрейзингової Стратегії ГО до 2023 року та плану впровадження Стратегії до кінця 2021