FREE ZONE шукає постачальника гігієнічних наборів

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


tender_ntylth(2)
FREE ZONE шукає постачальника гігієнічних наборів

Благодійна організація FREE ZONE оголошує тендер на відбір постачальника гігієнічних наборів, за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я”, а саме в рамках проєкту: 023-SCI-EJAF-24 від 01.04.2024 року, “Спільні зусилля у забезпеченні гідних умов для уразливих груп”, донор: Фонд Елтона Джона по боротьбі зі СНІДом. 

Відбір постачальника гігієнічних наборів буде проведено за умови отримання не менше 3-х тендерних/цінових пропозицій від компаній або ФОП, які надають такі послуги/поставляють товари, з-поміж яких в подальшому буде здійснено відбір. 

Детальний опис щодо оформлення та подачі пропозицій з тендеру знаходиться за посиланнями – Оголошення (запит тендерних пропозицій)

Пропозиції приймаються у формі Цінової пропозиції або рахунка (див. Оголошення) та із документами, зазначеними в Оголошенні.

Кінцева дата прийому пропозицій 03.05.2024 року до 17:00 год.

За детальною інформацією звертатись до посадової особи Організатора, уповноваженої здійснювати зв’язок з учасниками (відповідальна за закупівлі): Дейнега Валентина Леонідівна, менеджер із закупівель та логістики. Адреса офісу: 04080, м. Київ, вулиця Межигірська, 87А, 4 поверх, номер телефону +38 (095) 795-32-72, e-mail: [email protected].

Пропозиції приймаються на електронну пошту та/або оригінали надсилаються поштою (кур’єрською поштою, Укрпоштою) або особисто в офіс організації за адресою: Україна, 04080, м. Київ, вулиця Межигірська, 87А, 4 поверх.

 


Останні публікації цього розділу:

Запит пропозиції на закупівлю послуг зовнішнього аудиту проєкту

Тендер # RFP-4-J4A-05-2024 на надання послуг з архітектурного планування та інженерно-конструкторських послуг

Тендер на послуги з організації та проведення комплексного аналізу та формування методології визначення розмірів зборів та внесків

Запит на отримання цінової пропозиції на оснащення та послуги встановлення охоронно-пожежної системи

Конкурс на відбір надавача послуг зі створення документального фільму з метою зменшення стигми по відношенню до отримання послуг з психічного здоров’я

Відкритий тендер на закупівлю послуг супервізора/-ки психологів/-инь