Європейська літня школа: Європа як проєкт з розбудови миру

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Ipcg

169519934_3856991797753762_1293255664847317012_n
Європейська літня школа: Європа як проєкт з розбудови миру

Вам від 18 до 30 років? Вас цікавить політика ЄС? Прагнете відстоювати мир? Приєднуйтеся до нашої 7-денної Європейської літньої школи у вересні 2021 року в Аахені * (Німеччина) та знайомтеся з молоддю з Німеччини та України. Програма включає одноденну поїздку в Брюссель, де ви зможете поспілкуватися з політиками, чиновниками ЄС і лобістами миру.

Подайте заявку зараз! Дедлайн подачі – 03.05.2021 (23:59)

Що: Європейська літня школа
Де: Аахен (Німеччина)
Коли: 7 днів у вересні (з 02 по 08 вересня, або з 03 по 09 вересня, або з 04 по 10 вересня 2021 р.)
Для кого: 40 представників молоді з Німеччини та України

Чому вам варто взяти участь?

  • Ви долучитеся до розбудови миру у Європі!
  • Дізнаєтеся про Європейський Союз, розбудову миру та активізм!
  • Познайомитеся та обміняєтеся досвідом з крутою молоддю з Німеччини та України!
  • Зустрінете європейських політиків, таких як депутати Європарламенту!
  • Отримаєте європейський сертифікат Youthpass (сертифікат європейського зразка для неформальної освіти, який підтверджує здобуті навички та знання)!

Війна в Україні розділила країну і залишили глибокі рани в суспільстві. Хоча на політичному рівні ситуація, здається, застрягла, українське громадянське суспільство дуже активно допомагає постраждалим від конфлікту. Місцеві ініціативи та активісти сприяють зціленню ран війни. Вони показують, як можна вирішити конфлікти без насильства, відновити зруйновані відносини та завдану шкоду. Як громадський активізм може допомогти у досягненні миру? Як миротворці можуть відстоювати свій порядок денний на європейському рівні? Що може зробити Європейський Союз для миру та сталого розвитку в Україні? І як молодь може брати у цьому участь? Це ті питання, які ми будемо обговорювати на Європейській літній школі.

Літня школа – це не лише навчання. Ми очікуємо на ВАШУ активну залученість! У червні/липні ми зустрінемося онлайн, щоб підготувати програму літньої школи разом. Літня школа – про вас і для вас, і ми з нетерпінням чекаємо на ваші ідеї. Наприклад, ви отримаєте можливість представити тему, яка вас хвилює, в короткому виступі (TED talks), і таким чином покращити і відпрацювати свої навички з публічних виступів. Будьте креативними, будьте цікавими, будьте собою!
І не хвилюйтеся, вам не потрібно заздалегідь бути експертом з політики ЄС або миротворчого активізму. Ми надамо вам всю необхідну інформацію після схвалення вашої заявки. Досвід у громадському активізмі або волонтерстві буде перевагою.

Як подати заявку?

Для того, щоб взяти участь, вам має бути від 18 до 30 років. Вам треба володіти англійською мовою на рівні, достатньому для базового спілкування. Основною мовою літньої школи буде англійська, але разом із українськими учасниками поїдуть українські організатори, які допоможуть, якщо щось буде не дуже зрозуміло. Будь ласка, зверніть увагу, що ми забезпечимо гендерний баланс при виборі учасників.

Організатори покривають витрати на проживання (багатомісне розміщення), проїзд до Брюсселю та назад. Також учасникам буде відшкодована подорож з України до місця проведення літньої школи та назад.

Щоб подати заявку на участь, будь ласка, заповніть онлайн-анкету до 3 травня 2021 року (23:59) за посиланням:

https://forms.gle/7QVoQYpqJB97NBLq5

Програма:
День 1: Прибуття і знайомство
День 2: Семінари з питань розбудови миру, активізму та розбудови миротворчості у Європі
День 3: Планування та підготовка до одноденної поїздки до Брюсселю
День 4: Планування та підготовка до одноденної поїздки до Брюсселю
День 5: Одноденна поїздка до Брюсселю
День 6: Семінари, рефлексія та зворотний зв’язок
День 7: Від’їзд

Зверніть увагу:  

  • Точні дати літньої школи будуть оголошені в червні. Ми просимо вас забронювати для поїздки дати з 2 по 10 вересня 2021 року.
  • У зв’язку з пандемією Covid-19 можуть застосовуватися заходи охорони здоров’я (наприклад, носіння масок; надання негативних результатів тесту). Локація та програма літньої школи можуть бути змінені. Команда проекту уважно стежитиме за ситуацією та інформуватиме учасників у разі змін.

З запитаннями звертайтесь до координаторки Дар’ї Бєлінської за адресою [email protected] (у темі листа вказуйте “Літня школа”)

Про організаторів

Інститут миру і порозуміння

ГО “Інститут миру і порозуміння” (ІМіП) вже понад 20 років є провідною українською неурядовою неприбутковою організацією, яка бачить своєю місію досягнення позитивних та стійких змін у групах та громадах шляхом застосування інструментів фасилітації та діалогу. ІМіП об’єднує фасилітаторів діалогу та медіаторів з більш ніж 20 регіонів України. Детальніше: http://ipcg.org.ua/en/

Форум Громадянської служби миру

Форум Громадянської служби Миру (forumZFD) – міжнародна миротворча організація, що базується в Кельні (Німеччина). З 1996 року ми підтримуємо людей, які беруть участь у насильницьких конфліктах, на шляху до миру. ForumZFD зараз працює в Німеччині та 20 країнах світу, у тому числі в Україні та на Західних Балканах. Наша Академія трансформації конфліктів пропонує професійні тренінги для людей, задіяних у міжнародній миротворчій роботі. Через кампанії, лобістську та комунікаційну роботу ForumZFD активно виступає за громадянську політику миру. Детальніше: www.forumzfd.de/en.


Останні публікації цього розділу:

50 стипендій для відвідування Lviv Urban Forum

Конкурсні торги на закупівлю послуг УЗД вен

Закупівля «Аудиторські послуги»

Конкурс на надання послуг тьютора до МБФ "СЕЙВД"

REQ-KYI-24-0089 - Закупівля навчання з медіа права для ФГВ

Запрошення до участі у процесі закупівлі на укладання договорів про надання автотранспортних послуг з соціальних перевезень