Доступ до молодіжної роботи: запрошення громадських організацій до участі в довготривалій програмі

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
oksana

IMG_9570_1170
Доступ до молодіжної роботи: запрошення громадських організацій до участі в довготривалій програмі

Проєкт Ради Європи «Молодь за демократію в Україні: Фаза ІІІ» у співпраці з Міністерством молоді та спорту України запрошує новостворені громадських організацій, що працюють з молодими людьми, до участі в довготривалій програмі «Доступ до молодіжної роботи» для посилення спроможності, через розвиток компетентностей їх представників та представниць.

 • Програма реалізовуватиметься в серпні 2023 року – вересні 2024 року.

Програма передбачає декілька етапів:

 • Оголошення про участь в довготривалій програмі
 • Відбір громадських організацій
 • Підписання угоди про співпрацю між громадською організацією та проєктом Ради Європи «Молодь за демократію в Україні: Фаза ІІІ»
 • Розробка методології дослідження
 • Знайомство (онлайновий формат)
 • Проведення дослідження у командах громадських організацій
 • Обговорення результатів дослідження
 • Навчальна програма
 • Менторська та експертна підтримка з розробки проєктних пропозицій
 • Подання проєктних пропозицій
 • Реалізація проєктів за участю молодих людей (за фінансової підтримки Проєкту)
 • Менторська та експертна підтримка в реалізації проєктів
 • Звітування
 • Консолідаційна зустріч з оцінки

Проєкт Ради Європи «Молодь за демократію в Україні: Фаза ІІІ» покриє витрати на участь представників та представниць відібраних громадських організацій у навчальних заходах, включаючи транспортні витрати, проживання та харчування, і витрати на залучених експертів та експерток.

Також Проєктом передбачена фінансова підтримка для реалізації проєктів з відкритої молодіжної роботи (зокрема мобільної, вуличної, аутрич, детачт) відібраним громадським організаціям.


Нагадуємо, проєкт Ради Європи «Молодь за демократію в Україні: Фаза III» розпочато у межах Плану дій Ради Європи для України на 2023–2026 роки. Проєкт побудований на результатах та досвіді проєкту Ради Європи «Молодь за демократію в Україні» у 2020-2022 роках та розширить систематичний вплив шляхом зміцнення молодіжної політики, що заснована на підходах участі, та посилення молодіжної роботи під час війни та в післявоєнному контексті, враховуючи особливі потреби молодих людей.

Проєкт «Молодь за демократію в Україні: Фаза III» підкреслює важливість Стратегії молодіжного сектору Ради Європи до 2030 року та відображає Національну стратегію державної молодіжної політики до 2030 року, Державну цільову соціальну програму «Молодь України» 2021–2025.

Проєкт заохочує зацікавлені сторони молодіжної політики в Україні впроваджувати та поширювати Рекомендації Комітету Міністрів державам-членам: про доступ молоді з неблагополучних районів до соціальних прав, CM/Rec(2015)3про доступ молодих людей до прав, CM/Rec(2016)7про молодіжну роботу, CM/Rec(2017)4щодо участі ромської молоді, CM/Rec(2023)4про захист молодіжного громадянського суспільства і молоді та підтримки їх участі в демократичних процесах, CM/Rec(2022)6.

Новини, ресурси Ради Європи у сфері молоді та відкриті оголошення для участі у заходах проєкту можна знайти тут.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю послуг з оренди легкових автомобілів з водіями

Продовження конкурсу грантів для громадських організацій Закарпатської та Івано–Франківської області

Тендер: постачання супутникових телефонів для забезпечення телекомунікаційного зв’язку в зоні бойових дій та умовах блекауту

Програма USAID АГРО підтримає розвиток центрів агроскаутингу

Конкурс на надання ілюстраційних\дизайнериських послуг. Call for illustration\design services

Tендер на залучення експерта/експертки для проведення фасилітації та експертного супроводу в процесі розробки комунікаційної стратегії ГО «Молодіжна Платформа»