Долучайтеся до команди фестивалю освітніх інновацій!

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
eekbiz

41498809_1911381245567561_8890280027216674816_o
Долучайтеся до команди фестивалю освітніх інновацій!

Фундація соціальних інновацій “З країни в Україну” розшукує ініціативні команди та людей, які бажають долучитись до організації Фестивалю освітніх інновацій у своєму місті.

Фестиваль освітніх інновацій – це 13 одноденних одночасних подій, що відбудуться 8 червня в 13 містах України (Київ, Львів, Івано-Франківськ, Вараш, Хмельницький, Ніжин, Черкаси, Миколаїв, Полтава, Харків, Краматорськ, Маріуполь, Мелітополь) та об`єднають 24 області.

Вони зберуть всі можливості та найпрогресивніших представників освітнього середовища в кожному регіоні. Тут будуть різноманітні активності, панельні дискусії, воркшопи та інтерактиви. Одночасно на фестивалях відбудеться пітчинг проектів школярів – півфіналістів освітнього проекту “Відкривай Україну”, які вже сьогодні змінюють свої школи та населені пункти.

Час залученості: березень – червень 2019 року
Вид зайнятості: часткова, волонтерська робота
Заявки приймаються до 29 березня 2019 року включно

Якщо вам не байдуже що відбувається в українському суспільстві та освітньому середовищі, вболіваєте за розвиток молоді та підлітків, маєте досвід організації івентів, або маєте дуже сильне бажання отримати його, і одночасно готові брати на себе відповідальність за взяті на себе обов`язки – приєднуйтесь до нашої команди!

У нас ви не отримаєте заробітних плат, але з нами ви зможете «прокачати» свої організаторські та комунікаційні навички, отримати цінний досвід роботи у великій організації та позитивні рекомендації.

Ви маєте можливість організувати найкрутішу подію у вашому місті, стати відомим місцевим супергероєм, зарядитись потужною енергією від школярів-змінотворців :)
Долучайтесь до нашої команди, що об’єднує активістів зі всієї України, та змінюйте країну разом з нами!

Якщо це все про вас, то реєструйтесь.

Після заповнення анкети чекайте листа на вказаний вами E-mail.


Останні публікації цього розділу:

Конкурс заявок на створення міжрегіональних хабів з розбудови потенціалу жіночих організацій

Кур’єрські послуги для програми USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» (проект DG-East)

Запрошення подати тези для участі в П'ятому щорічному регіональному науковому симпозіумі в рамках концепції "Єдине здоров'я"

Тендер на закупівлю послуг з розміщення, харчування та оренди приміщення для тренінгу

Тендер на відбір постачальників транспортних послуг та харчування

Запит цінових пропозицій на обладнання та інструменти