Четвертий набір Стипендіальної програми для підтримки українських активістів та ініціатив від Офісу Дій

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Офіс Дій

СП4 прямокутник
Четвертий набір Стипендіальної програми для підтримки українських активістів та ініціатив від Офісу Дій

Офіс Дій запускає набір четвертої Стипендіальної програми для підтримки українських активістів та ініціатив!

В рамках Стипендіальної програми ми підтримуємо суспільно-корисні громадські та/або медіа проєкти, які допомагають суспільству та країні в подоланні криз, які з’явились через російське вторгнення 24 лютого 2022 року та/або націлені на побудову та зміцнення проукраїнської позиції в світі.

  • Стипендіальна програма включає: фінансову, психологічну, менторську та юридичну підтримку, участь в нетворкінгах та внесок в спільноту.
  • Стипендію можуть отримати активісти, правозахисники, журналісти, представники громадського сектору та волонтерських ініціатив.
  • Програма поширюється на учасників, що знаходяться в різних містах України, та на тих, хто був змушений виїхати за кордон з міркувань безпеки.
  • Пріоритетні напрямки проєктів:

— Проєкти, що сприяють відбудові країни та підвищенню економічного та інтелектуального потенціалу громадян;
— Інформаційна діяльність та боротьба з дезінформацією;
— Документування воєнних злочинів рф;
— Розвиток локальних громадських та/або волонтерських рухів та ініціатив;
— Освітні проєкти;
— Проєкти, спрямовані на відновлення психічного стійкості та соціальної активності громадян, в тому числі з числа ВПО.

  • Окрім проєктної, програма передбачає також соціальну й освітню складові. Всі учасники зможуть отримати менторську підтримку від експертів для розвитку своїх ініціатив за напрямами: проєктний менеджмент, комунікації та фандрейзинг, а також взяти участь в тренінгах та нетворкінгах задля отримання нових знань і знайомств.
  • Стипендії індивідуальні. У випадку, якщо подається декілька людей зі спільного проєкту, після проведених співбесід, стипендія буде надана 1 людині. Переглянути історії стипендіатів та стипендіаток, які стали фіналістами першої і другої когорти, можна в Інстаграмі Офісу Дій за тегом #СтипендіатиОфісуДій або ж на нашому сайті.
  • Розмір стипендії: 500 $ на місяць.
  • Тривалість програми: 3 місяці.
  • Подати заявку: тут
  • Дедлайн – 11 вересня 2023 року, 20:00

Ще однією можливістю в Стипендіальній програмі від Офісу Дій – є можливість отримання безоплатної та конфіденційної психологічної допомоги онлайн. Цю можливість ми надаємо спільно з ініціативою “Небайдуже” — це команда з понад 100 досвідчених українських психологів i психотерапевтів, які знають, як підтримати дорослих i дітей в умовах війни.

Також наші партнери, Юридична клініка для волонтерів від БФ «Спілка мертвих юристів” в рамках програми надають безоплатні юридичні консультації для волонтерів. Юридичні консультації надає команда, яка складається з шістьох студентів-юристів та двох досвідчених юристів, менторки проєкту Марії Угринович та керівниці проєкту Надії Денисюк.

Маєте запитання? Пишіть нам в Instagram чи Facebook або на [email protected]. Та приходьте на Волонтерський нетворкінг (Київ), аби поспілкуватись з командою Офісу Дій та випускниками попередніх когорт стипендійної програми.


Останні публікації цього розділу:

Закупівля «Аудиторські послуги»

Конкурс на надання послуг тьютора до МБФ "СЕЙВД"

REQ-KYI-24-0089 - Закупівля навчання з медіа права для ФГВ

Запрошення до участі у процесі закупівлі на укладання договорів про надання автотранспортних послуг з соціальних перевезень

Тендер на проведення поточного ремонту в приміщенні Молодіжного центру м. Хирів Самбірського району Львівської області

Тендер на закупівлю індивідуальних психологічних консультацій та консультацій групової терапії