Безкоштовна програма розвитку інноваційних рішень у сфері Agri Food

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Karina Tsymbalenko

тренінги навчання команда
Безкоштовна програма розвитку інноваційних рішень у сфері Agri Food

Radar Tech за підтримки EIT Food (найбільшою та найдинамічнішою спільнотою  харчових інновацій у світі), запустили програму розвитку інноваційних стартапів у сфері Agri Food – Agri Food Startup Bootcamp.

Agri Food Startup Bootcamp — програма підтримки стартапів у сфері Agri Food для українців, які бажають вивести свої проєкти на новий рівень. Завдяки участі у програмі учасники матимуть можливість удосконалити свої рішення з експертами, посилити бізнес-складову, знайти клієнтів, ознайомитися з  можливостями виходу на міжнародних ринки та способами залучення фінансування.

Програма складається з двох блоків: 3-х онлайн воркшопів від першокласних експертів з бізнесу та технологій та офлайн meetup та нетворкінгу з представниками великого бізнесу, ключовим гравцям ринку та експертами, на якому я учасників буде можливість представити своє рішення та познайомитися з потенційними партнерами та клієнтами.

До участі у програмі запрошуються інноваційні та технологічні стартапи з командою від 2 осіб, з рішеннями в Agri Food (агро, харчова та продовольча сфера), які хочуть прокачати свій продукт та презентувати його потенційним партнерам.

Дізнатися більше та подати заявку на участь можна до 7 грудня включно на сайті: http://www.startupbootcampua.com/

Для детальної інформації звертайтеся:

[email protected] / [email protected]  – Марія Романова, CEO Radar Tech та керуюча програмою Agri Food Startup Awareness
Останні публікації цього розділу:

Укладання рамкової угоди на закупівлю палива (бензину)

Укладання рамкової угоди на закупівлю шин

Тендер на постачання обладнання для модернізації зрошувальних систем від Програми USAID АГРО

Запрошення до участі у процесі закупівлі: № ITB 2023-263 на укладання договорів постачання комп’ютерної та офісної техніки

Конкурс суспільно важливих проєктів

Запит на надання цінових пропозицій для Національного Демократичного Інституту