5000$ на розвиток власного проєкту. Фандрейзинг-навчання на інноваційній платформі та нові можливості для молоді. Як долучитися?

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


FUNDraiser games
5000$ на розвиток власного проєкту. Фандрейзинг-навчання на інноваційній платформі та нові можливості для молоді. Як долучитися?

Молодь, яка створює та розвиває круті  культурні, спортивні, освітні та інші соціальні проєкти, навчиться впевнено презентувати свої ініціативи, об’єднувати однодумців навколо своїх найсміливіших людей, залучати ресурси на їх реалізацію та зможе виграти 1 із 10 грантів на $5000.

12 червня 2023 року на платформі FUNdraiser стартує безкоштовне навчання з фандрейзингу для молоді та молодіжних організацій. Тематика та напрями діяльності можуть бути різними. Фестиваль із підтримки ментального здоров’я українців, спортивний турнір, курси української, розробку платформи для громадської безпеки, програми з громадської безпеки та інтеграції ВПО в нових громадах – які б ініціативи молодь не запускала, вона зможе навчитися залучати гроші на свої проєкти та впевнено їх реалізовувати. 

За 2,5 місяці учасники:

  • навчаться професійно комунікувати із  зацікавленими сторонами, впевнено пітчити проєкти, вести перемовини та будувати партнерства; 
  • зʼясують тонкощі законодавчого регулювання фандрейзингу в Україні та навчаться складати форми, договори та інші документи, необхідні для правомірного ведення фандрейзингової діяльності; дізнаються, що таке імпакт-сторітеллінг та навчаться правильно вибудовувати комунікацію з ключовими цільовими аудиторіями за правилами фандрейзингового PR;
  • опанують ефективні інструменти фандрейзингу: краудфандинг, співпраця зі спонсорами, організація заходів зі збору коштів, соціальне підприємництво тощо;
  • створять фандрейзингову стратегію для залучення фінансування у свій проєкт;
  • 10 переможців отримають менторський супровід та грант $5000 на реалізацію своїх проєктів.

Курс орієнтовано  на молодь віком від 14 до 35 років із громад Дніпропетровської, Миколаївської, Харківської, Сумської, Чернігівської, Закарпатської, Чернівецької, Полтавської областей, Донецької, Луганської, Запорізької, Херсонської областей (територій, підконтрольних Уряду України).

Зареєструватися для  участі в навчальному курсі можна за посиланням: https://forms.gle/5NJXuyPLhSdx2E378

Дедлайн подачі заявок 11 червня 2023 року.

Для довідки

Платформу «FUNdraiser» створено ГО «Міжнародна агенція змін» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру. Зараз її діяльність підтримує Програма розвитку ООН в Україні в межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні» (EU4Recovery) за фінансової підтримки Європейського Союзу.

 

 


Останні публікації цього розділу:

Тендер на постачання комп’ютерної та офісної техніки для потреб ГО «Проліска»

Запит цінових пропозицій на постачання обладнання для бригад швидкого реагування

Український фонд «Благополуччя дітей» запрошує компанії взяти участь у відборі надавача послуг із виготовлення сувенірної продукції

Закупівля послуг з розробки та виготовлення поліграфічних та роздаткових матеріалів для проєкту "Створення центру підтримки підприємництва"

Психолог(иня) громадської організації «Дівчата» для надання MHPSS підтримки населення, що постраждало від війни

Психолог(иня) для надання першої психологічної допомоги Громадської організації «Дівчата»