150 000 грн для українських жінок-підприємиць від Франко-української торгово-промислової палати

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
CCIFU

Avatar_01.2
150 000 грн для українських жінок-підприємиць від Франко-української торгово-промислової палати

Українські жінки, які ведуть підприємницьку діяльність під час активних воєнних дій, можуть подати заявку на конкурс “Створено жінками — 2024” від Франко-української торгово-промислової палати. Переможниця премії отримає 150 000 грн. на розвиток власної справи, членство у Франко-українській торгово-промисловій палаті та поїздку в Париж, а всі фіналістки — грошові призи, консультаційну підтримку від компаній-партнерів. Цього року конкурс “Створено жінками” проводиться вже вшосте.

Заявки на премію приймаються до 24 березня 2024 року.

Як подати заявку на конкурс

  • Заповнити анкету на сайті https://womanccifu.com/
  • Додати наступні файли:
  1. презентацію про себе (досвід роботи, основні досягнення, проєкт розвитку і бізнес-план на 3 роки). Обмеження — максимум 12 сторінок у форматі ppt.
  2. коротке відео на 2-3 хвилини про свою компанію та проєкт
  3. офіційний реєстраційний документ. Зауважте, бізнес має бути працюючим — не новоствореним!
  • По закінченню реєстрації файли буде розглянуто професійним журі, яке відбере 10 фіналісток. Фіналістки будуть запрошені на онлайн-інтерв’ю із журі, після чого журі визначить переможниць.

Журі розглядатиме заявку за такими критеріями: оригінальність та обґрунтування проєкту, стратегічне мислення та якість бізнес-плану, а також якість презентації. Ті учасниці, які наберуть найбільшу кількість балів, пройдуть до наступного туру — співбесід з журі.

Крім головного призу, для фіналісток передбачені спеціальні призи Франко-української торгово-промислової палати: спонсори-члени палати виділяють від 25 000 до 100 000 грн.

Загалом з 2019 року  участь у конкурсі взяло 700 українських підприємниць, близько 30 стали переможницями й отримали майже 1 млн гривень на розвиток свого бізнесу. Серед сфер діяльності конкурсанток — освіта, медицина, створення ефірних олій та натуральної косметики, виробництва харчів та очищення води, сміттєпереробні станції, кіностудії, виготовлення меблів, розроблення настільних ігор тощо.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на проведення дослідження з оцінки застосування документів з енергоефективності будівель

Конкурс на вакансію консультант з фінансових питань БО «Світло надії»

Request for proposal for the supply and delivery services: Regular HEAT trainings / Запит на надання пропозицій на постачання та надання послуг: Регулярне проведення тренінгів HEAT

Запит комерційної пропозиції № RFQ-UKR-00288943 на постачання Захисних штанів. Клас захисту - 1 (20 м/с)

Відкритий тендер на закупівлю ноутбуків

Тендер на закупівлю ноутбуків