1 мільйон євро на підтримку українського бізнесу – ЄС і Німеччина нададуть 100 грантів українським підприємствам

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


100 грантів - EasyBusiness
1 мільйон євро на підтримку українського бізнесу – ЄС і Німеччина нададуть 100 грантів українським підприємствам

У межах програми EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП ЄС і Німеччина нададуть 100 грантів по 10 тисяч євро українським мікро-, малим та середнім підприємствам з експортною спроможністю та інноваційним потенціалом. Грантові кошти надаються для відновлення, розвитку та стійкості. 

До участі у конкурсі запрошуються МСП, що працюють у сферах: 

  • переробки (машинобудівна, меблева, харчова та легка промисловість тощо); 
  • креативних індустрій; 
  • логістики та транспорту; 
  • інші не згадані вище сектори з потенціалом експорту або створення  інновацій (наприклад освітні та медичні послуги). 

Це шоста конкурсна хвиля грантів на підтримку приватного сектору України. Починаючи з  2022 року ЄС і Німеччина спільно через програму EU4Business вже надали понад 1100 грантів українським ММСБ на суму понад 5,5 млн євро.  

24 січня о 17:00 відбудеться онлайн презентація грантової програми, під час якої зацікавлені заявники зможуть більше дізнатись про умови участі в грантовій програмі, процедуру подачі на грант, а також отримати відповіді на запитання. Для участі в онлайн презентації просимо зареєструватись за посиланням: https://forms.gle/r5Su8FPagRWRXTA27. Дані збирає та опрацьовує ГО «Легкий бізнес». 

Дізнатися детальніше про грантову програму та подати заявку на отримання гранту можна з 16 січня до 11 лютого 2024 року за посиланням: https://100grants4smes.net.ua

Із запитаннями щодо грантової програми звертайтеся на пошту: [email protected]

***

Довідкова інформація:

Запланована хвиля грантів сприятиме реалізації цілей урядової ініціативи #єРобота під егідою Міністерства економіки України. 

100 грантів по 10 000 євро кожен надаються у межах  програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту. Детальніше: www.eu4business.org.ua

Стратегічний виконавець програми – німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Партнер з виконання – громадська організація EasyBusiness (ГО «Легкий бізнес»).

Зміст публікації є виключною відповідальністю EasyBusiness і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу та уряду Німеччини.

#eu4business, #StandForUkraine, #gizSME


Останні публікації цього розділу:

Тендер: розроблення менторської онлайн-програми: організаційний розвиток (стратегія) для ОГС

Набір на вивчення англійської мови для представниць українських громадських організацій

Конкурс на місцеву закупівлю товарів- стільці. Київ

Тендер для розробки вебсайту для Держрибагентства

Тендер на закупівлю транспортних послуг

Тендер на закупівлю послуг з монтажу та підключення водонапірних веж в Миколаївській області (БО «КОРЕ Україна»)