Масштабувати підтримку людей, які постраждали від війни – грантовий конкурс для ОГС

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
ednannia

Грантовий конкурс "Інституційна підтримка ОГС для посилення спроможності масштабувати підтримку людей, які постраждали від війни"
Масштабувати підтримку людей, які постраждали від війни – грантовий конкурс для ОГС

ІСАР Єднання запрошує організації громадянського суспільства до участі у грантовому конкурсі “Інституційна підтримка ОГС для посилення спроможності масштабувати підтримку людей, які постраждали від війни”.

Через надання цього типу гранту ІСАР Єднання має на меті інституційно посилити ОГС/їх об’єднання та партнерства для МАСШТАБУВАННЯ їх впливу та підтримки ЯКОМОГА БІЛЬШОЇ КІЛЬКОСТІ ЛЮДЕЙ, що зазнали впливу війни – як ВПО, так і конкретних уразливих груп (в тому числі людей з інвалідністю, літніх людей, людей та ВПО, що втратили роботу через війну, дітей, ЛГБТ-спільнот, представників громад, що зазнали негативного впливу війни, людей, що змушені були виїхати з України у випадку якщо заплановані діяльності орієнтовані на створення умов для їх повернення, тощо). Це не є вичерпний перелік цільових груп і пропонована діяльність може мати на меті масштабувати роботу для підтримки тих цільових, з якими працює заявник. 

Грантова підтримка буде надана організаціям, які: 

  • Посилюють свою спроможність надавати фахову комплексну підтримку ЯКОМОГА БІЛЬШІЙ кількості потребуючих через створення/розбудову інфраструктури для забезпечення потреб цільових аудиторій та посилення власної спроможності на ці потреби відповідати (від базових гуманітарних потреб до забезпечення послугами, що потребують відповідного рівня фаховості та кваліфікації)
  • Пропонують рішення, які завдяки розбудові партнерства з державними інституціями/місцевою владою/бізнесом/експертними організаціями як з України, так і з-за кордону дозволять збільшити обсяг допомоги, що надходить в Україну або/та підвищити якість розподілу цієї допомоги та якість і обсяг послуг для потребуючих та МАСШТАБУВАТИ роботу організацій/об’єднань для підтримки тих, хто постраждав від війни 
  • Розвиток фандрейзингових спроможностей організацій/їх об’єднань та  =розбудова партнерств для ЗАЛУЧЕННЯ МІЖНАРОДНИХ ТА УКРАЇНСЬКИХ РЕСУРСІВ ТА ВТІЛЕННЯ ФАНДРЕЙЗИНГОВИХ РІШЕНЬ ТА РІШЕНЬ РОЗВИТКУ ПАРТНЕРСТВ для ЗБІЛЬШЕННЯ ОБСЯГУ ПІДТРИМКИ, ЗАЛУЧЕННЯ РЕСУРСІВ ТА ДОПОМОГИ З-ЗА КОРДОНУ/України для людей, що зазнали негативного впливу війни. Очікується, що ця діяльність сприятиме МАСШТАБУВАННЮ підтримки, що надається організаціями/їх об’єднаннями потребуючим, а також включатиме активності з інституційного розвитку організації, щоб якісно та компетентно ці потреби забезпечувати. 

Цей тип грантової підтримки в тому числі  спрямований на зміцнення організацій як інституцій, (зокрема адаптації до нових умов та посилення фінансової стійкості, системи врядування і налагодження управлінських процесів, комунікативної діяльності, якості послуг, а відповідно і якості програмних заходів/діяльності ОГС в умовах війни). 

Максимально можлива сума гранту – 1 650 000 грн. Обсяг запитуваного фінансування визначає організація-заявник, враховуючи заплановані активності, заходи та інші витрати в межах проєкту. 

ТЕРМІНИ ПРИЙОМУ ЗАЯВОК ТА РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЄКТІВ 

Орієнтовна тривалість проєктів – до 5 місяців. Всі підтримані проєкти мають завершитися не пізніше кінця січня 2023 року. Орієнтовна дата початку впровадження проєкту – кінець липня 2022 року.  

На першому етапі організації-заявнику необхідно подати до розгляду коротку “Концепцію проєкту” (максимум 1000 слів) з необхідними додатками. 

Дедлайн подачі: 8 липня 2022 року (до 17:00).

Концепції проєктів, що надійдуть після 17.00, 8 липня з будь-яких причин, не розглядатимуться. 

Більше про конкурс тут.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на Проведення робіт по здійсненню поточного ремонту санвузлів в Львівській області

Конкурс грантів «Будуємо майбутнє української логістики та експорту»

Конкурс для місцевих ОГС щодо реалізації гуманітарної діяльності в сфері Захисту в громадах Дніпропетровської і Харківської областей з потенційним розширенням діяльності на громади Херсонської, Миколаївської, Запорізької областей 

Конкурсні торги (тендер) на закупівлю меблів для облаштування ресурсних кімнат

Відкрито реєстрацію на третій набір Школи театру пригноблених

Аудит системи інформаційних технологій