У Києві відбувся фінал Diamond Challenge Ukraine 2017

10 лютого у Києві відбувся Всеукраїнський фінал конкурсу бізнес проектів Diamond Challenge for High School Entrepreneurs серед старшокласників 15-18 років. Організатор конкурсу в Україні – ...

DSC04166

Віталій Ніщименко

10 лютого у Києві відбувся Всеукраїнський фінал конкурсу бізнес проектів Diamond Challenge for High School Entrepreneurs серед старшокласників 15-18 років. Організатор конкурсу в Україні – Благодійний фонд ICEPP, у партнерстві з Університетом штату Делавер, США, за підтримки Міністерства молоді та спорту України. Протягом реєстрації було отримано 165 заявок з усіх куточків України. У фінал вийшло лише 11 проектів, що набрали найбільшу кількість балів за результатами онлайн оцінювання.

???????????????????????????????

«Конкурс Diamond Challenge, по-перше, він має освітній компонент, по-друге, фінансову підтримку, а по-третє, він об’єднує молодь до спільних дій, – розповіла виконавча директорка Благодійного фонду «Інститут громадянської освіти та суспільних програм» (ICEPP), Ірина Романенко. – Мені приємно, що в Україні є така кількість молодих талановитих людей, які народжують такі цікаві ідеї, суспільно корисні ідеї, які хочуть працювати спільно і хочуть змінювати нашу країну на краще. Я вражена від кількості заявок».

Ірина Романенко - Наталія Шкурка

«Ми вважаємо, що проект важливий і ми будемо працювати над тим, щоб з кожним роком проект розвивався і заявок та учасників було ще більше», – додає, Наталія Шкурка, керівниця проектів Благодійного фонду «Інститут громадянської освіти та суспільних програм» (ICEPP).

Під час фіналу учасники конкурсу презентували свої проектні ідеї англійською мовою, таким чином готуючись до виступу у США. Серед пропозицій школярів були мобільний додаток, сайт для пошуку підробітку для підлітків, ресторани, об’єкти екотуризму, релакс центри і т.д.

12133234

Оцінювали виступи бізнесмени, серед яких: Денис Блощинський – співзасновник Фундація соціальних інновацій «З країни в Україну», директор івент агенції «42», соліст гурту NESPROSTA, Озгар Кіллінклар – засновник інвестиційної компанії Williamsburg Capital, член Правління асоціації молодих підприємців в Туреччині – EGIAD, Сергій Литвиненко – генеральний директор і співзасновник ІТ-компанії Корпорація Галактика, Ірина Бєляєва – директорка департаменту молодіжної політики Мінмолодьспорту, Олександра Єгорова – помічниця аташе з питань культури Посольства США в Україні, Олександр Чуняк – директор ресторанів мережі «Козирна Карта»: Креп де Шин, Хінкалі, Тюбетейка на Тарасівській та ін.

Журі Фінал Diamond Challenge Ukraine 2017

Денис Блощинський, підтримав учасників конкурсу: «Я у захваті від ваших ідей, від ваших палаючих очей. Це дуже круто. Це ваші перші кроки і я хочу попросити вас ніколи не зупинятися і знати, що все що ви придумаєте, абсолютно все, це можна реалізувати. Якщо ви це придумали, якщо ви це уявили собі як дуже конкретну історію, ви взяли руками, помацали цей додаток, ви придумали як ви будете жити в екологічному будиночку, ви придумали, які люди будуть користуватись вашим додатком – це вже можна реалізувати, це вже можна втілити, через рік, через два, через три. Найбожевільніші ідеї мають право і можуть бути реалізовані. Тисячі людей будуть говорити вам: “це нереально”, “це абсолютно неможливо”, але ви самі господарі своїх життів і ви можете зробити абсолютно все якщо ви це справді бажаєте».

До трійки найкращих за результатами голосування увійшла команда з Черкас «I am Volunteer», з ідеєю розробки мобільного додатку для пошуку можливостей волонтерства.

DSC04129

Друге місце отримала команда «Sygrometer» з Чернігова, учасники команди презентували пристрій, який за секунди може визначити якість бензину.

DSC04166

А перемогу та сертифікат на 1000 дол. США здобула команда «CrutchCatcher» з міста Маріуполь, автори проекту  – Aліна Маєвська та Данило Почтарьов. Учасники команди розробили удосконалені милиці.

Команда CrutchCatcher

Ірина Романенко також відзначила: «Хочу сказати, що переможці всі, тому що ви найкращі зі 165-ти, тобто найкраща десятка , яка потрапила сьогодні на всеукраїнський фінал конкурсу Diamond Challenge». Також Ірина запросила до участі у конкурсі наступного року: «Не зупиняйтесь на досягнутому, конкурс тільки набирає обертів, у наступному році ви зможете брати участь за двома напрямами: бізнес-концепції і соціальні проекти».

Організатори також запрошують меценатів підтримати молодих підприємців: «7 квітня відбудеться фінал серед усіх країн-учасниць і підприємницький саміт, на якому бізнесмени поділяться своїми інсайтами, на що ж необхідно зважати, коли працюєш над реалізацією бізнес ідеї. Проте, для того, щоби юні таланти дісталася до США команді потрібна Ваша підтримка. Американські партнери покривають витрати на проживання команди та харчування під час візиту до США, Україна має забезпечити переліт. Вартість квитків фонд не може покрити самостійно, тому звертаємось до всіх підтримати юних, талановитих майбутніх підприємців, і виступити меценатом бізнес подорожі команди до США. Якщо Вас цікавить більше деталей пишіть на електронну пошту [email protected]».

Більше про Всеукраїнський фінал конкурсу бізнес проектів Diamond Challenge for High School Entrepreneurs у відео:


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

"Якщо не працювати з культурою, то є сусідні держави, які б хотіли з нею попрацювати" — Яна Бойцова

Юлія Соловйова: мотивацією має бути бажання жити під синьо-жовтим стягом

Олександра Матвійчук: громадяни, які усвідомлюють свою роль — величезна рушійна сила

Юлія Євпак: еліта — завжди актив, вона та, хто рятує країну, коли зле

Волонтер Михайло Шелеп: менші збори в меншому колі людей — ефективніші

Ініціативи Степаня: залучаємо можливості, які дають поштовх діяти та змінювати життя молоді на краще