Реєстрація


«Омріяна Україна очима дітей» – конкурс розпочато

1 березня 2017  в Київському академічному театрі ляльок  відбулась презентація конкурсу дитячих малюнків «Омріяна Україна очима дітей». Представляючи цьогорічний конкурс, організатори відкрили ...

???????????????????????????????

Любов Єремічева

1 березня 2017  в Київському академічному театрі ляльок  відбулась презентація конкурсу дитячих малюнків «Омріяна Україна очима дітей». Представляючи цьогорічний конкурс, організатори відкрили виставку найкращих малюнків минулорічних конкурсів. Відвідувачі мали змогу побачили 100 кращих художніх робіт з образами Омріяної України від дітлахів з усіх куточків країни.

Організатори розповідають: “Конкурс дитячих малюнків «Омріяна Україна очима дітей» був ініційований в 2014 році громадським діячем Олексієм Толкачовим за підтримки Міністерства культури України. Економічній кризі та війні на Сході хотілося протиставити надихаючі образи майбутнього, світлі, оптимістичні. А кому ж їх творити, як не дітям? Своїми чистими і щирими серцями вони краще за будь-яких політиків знають, якою має бути Україна, в якій країні їм хочеться жити. В перший рік Конкурс зібрав декілька сотень малюнків. А от у 2015 році Конкурс відбувся з особливим розмахом: на адресу оргкомітету надійшло понад 1500 малюнків, а 30 переможців конкурсу були запрошені до Києва 23 серпня 2015 року для встановлення національного рекорду – творення найбільшого художнього полотна з образом майбутнього України. Нагородила переможців Конкурсу 2015 року Перша леді України Марина Порошенко”.

У 2017 році прийом художніх робіт на Конкурс триватиме до 1 травня, а нагородження цьогорічних переможців відбудеться до Міжнародного дня захисту дітей 1 червня 2017 року. Переможці будуть запрошені до Києва, де їх нагороджуватиме цінними подарунками Злата Огнєвіч та організатори цьогорічного Конкурсу – Благодійний фонд «Омріяна Країна» та Благодійна організація «Фонд родини Кольгофер». Детальніше про умови конкурсу. 

???????????????????????????????

Мріяти про майбутнє не просто варто, а необхідно! І саме діти можуть створити яскравий образ майбутнього – наче запалити вогник у кінці темного туннелю для всіх дорослих! До того ж, хіба реформи мають якийсь сенс, якщо ми не знаємо, куди йдемо? А саме мрія визначає те, ким ми хочемо, ким ми будемо завтра, післязавтра, через 50 і 100 років. І діти мають фантастичні образи. Вони літають з Коростишева в Брюссель на дивовижних літальних апаратах, вони торять нові міста, вони вторять нові обрії нашого розвитку. А дорослим варто дослухатись, яку мрію змальовують діти – в якій країні вони хочуть жити.

Тому Конкурс малюнків “Омріяна Україна очима дітей” – це спосіб творення майбутнього для всієї країни. І чим більше дітей візьмуть у ньому участь, тим потужнішим буде наш рух до світлої мрії, тим швидше Україна преобразиться“, – розповів у коментарі Громадському Простору натхненник конкурсу Олексій Толкачов.

Я думаю, що дитячі очі зможуть нам подарувати дуже яскраві, цікаві і фантастичні образи нашої держави, – сказала на відкритті конкурсу Юліана Толкачова (БФ “Омріяна Країна”).

Громадський простір пропонує переглянути декілька світлин з відкриття виставки:

IMG_2692

IMG_2693

IMG_2694

IMG_2700

IMG_2701

IMG_2708

IMG_2709

IMG_2710

IMG_2711

IMG_2712

IMG_2728

???????????????????????????????
Довідково:

Метою Конкурсу-фестивалю є:
творення позитивних образів майбутнього;
формування української ідентичності у дітей;
спонукання дітей до мріяння;
розвиток творчих здібностей у дітей;
формування позитивного емоційного імпульсу в суспільстві.

Вебсайт конкурсу – mriyafest.org


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Про сателітні рахунки, спроможність ОГС, а також зради та перемоги - у взаємодії влади та громадянського суспільства

Що варто знати про Національний фонд для розвитку громадянського суспільства

Prostir Talks з правозахисниками/цями: ЩО українці знають і думають про права людини

У столиці відбулась Національна ​​правозахисна​​ НЕконференція

Як податковий кодекс може бути дружнім до благодійництва

GoCamp: працюємо над тим, щоб відкривати Україну світові