Нагороджено переможців VII Всеукраїнського конкурсу «Благодійність в об’єктиві»

7 лютого у Києві відкрилась фотовиставка VII Всеукраїнського конкурсу «Благодійність в об'єктиві», організованого Українським форумом благодійників під патронатом Національної спілки фотохудожників ...

3

Віталій Ніщименко

7 лютого у Києві відкрилась фотовиставка VII Всеукраїнського конкурсу «Благодійність в об’єктиві», організованого Українським форумом благодійників під патронатом Національної спілки фотохудожників України. Проект презентує «40 кадрів благодійності» за 2016 рік, обрані журі з-понад 500 фоторобіт.

2

Уперше за 7-річну історію фотоконкурсу в ньому взяли участь учасники з різних країн світу. Зокрема, під час огляду фотовиставки можна побачити благодійність очима французьких, румунських, грецьких, індійських та ліванських фотографів.

Відкрила виставку Дружина президента України пані Марина Порошенко. Перша леді України зауважила, що проект «Благодійність в об’єктиві» можна назвати сучасним фотолітописом життя українського народу: «І хочеться вірити, що наступного року серед представлених робіт ми більше не побачимо кадрів війни, а будемо радіти прикладам відродження країни».

Також Дружина Глави держави подякувала всім українцям за чуйність, підтримку і наголосила, що: «Україна – країна великої долі, гідності та братерства. Ми показали всьому світу, що разом можемо творити великі зміни».

Директорка Українського форуму благодійників Анна Гулевська-Черниш додала також, що УФБ спільно із Центром Разумкова наприкінці грудня провели соціологічне дослідження, дізналися, що «у 2016-му році майже 40% українців підтримували благодійні справи. І в середньому вони жертвували від ста до п’ятисот гривень. Для нас одна із місій – це прозвітувати суспільству, як витрачаються кошти, які жертвують на благодійність. Ми збираємо фотографії від благодійних організацій, від професіоналів-художників, любителів, які просто надсилають фотографії яскравих історій прикладів благодійності, які відбувалися в Україні минулого року. Ми отримали у цьому році понад 500 робіт з усіх регіонів. І тут сьогодні сорок найкращих представлено».

Відео з відкриття виставки та нагородження переможців конкурсу:

Цього року переможців визначали у таких номінаціях: «Благодійність несе надію дітям», «Благодійність наближує мир», «Благодійність рятує здоров’я», «Благодійність дарує усмішку», «Благодійність змінює світ», «Благодійність очима дітей».

6

Перше місце у конкурсі посіла фотографія «Горнятко доброти», що присвячена роботі Центру навчання професії для молоді з особливими потребами.

Цифра

Авторка ─ Марина Яременко, фотосалон «Цифра». Фото «Горнятко доброти», Київ

Друге місце отримала світлина «Народжений» про недоношену дитину в боксі.

Народжений

Авторка ─ Ніна Грушецька. Фото «Народжений», Київ

Трійку переможців замкнуло фото «Пацаняче горе», яке розповідає історію хлопчика з Лисичанська, який в уламках будинку знайшов свій велосипед.

Пацаняче горе

Автор ─ Костянтин Скоморох. Фото «Пацаняче горе», Лисичанськ, Луганська обл.

Усі фото та їхні  історії можна знайти в онлайн-галереї «Благодійність в об’єктиві».

5

Переможці та номінанти VII Всеукраїнського конкурсу «Благодійність в об’єктиві»

Виставка «Благодійність в об’єктиві» експонуватиметься в «Шоколадному Будинку» до 19 лютого 2017 року.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Анна Бондаренко: у нашому просторі волонтерства стає все більше

Ірина Ткаченко: Ми всі трішки Ілони Маски — вашим космосом може бути громада

Міжсекторна комунікація: як знайти довгочасний win-win?

Олена Данілова про міжсекторну синергію: вибудувати довіру — це довгий шлях і багато роботи

Зі швидкістю Вінниці: у чому секрет успіху міста

У пошуках ідей для успіху: Форум громадських ініціатив зібрав Україну у Вінниці