Kasia Anuszewska: дій ЄС на благо України однозначно замало

Kasia Anuszewska польська активістка - розповіла Koło Aktywności-Polska&Ukraina, які рефлексії напередодні річниці Майдану виникають в неї та в громадській спільноті Польщі відносно подій в ...

Додано:
Prostir.Ua

Польща Україна

Prostir.Ua

Kasia Anuszewska польська активістка – розповіла Koło Aktywności-Polska&Ukraina, які рефлексії напередодні річниці Майдану виникають в неї та в громадській спільноті Польщі відносно подій в Україні.

- Я багато років працюю з польськими неурядовими організаціями, на теперішній час також працюю в інституції культурного самоврядування у Варшаві. І багато років співпрацюю з організаціями та інституціями в Україні, реалізовуючи громадські і культурні проекти. Ситуація, яка склалася в Україні з самого початку дуже зачепила серця багатьох поляків, на даний момент минає перша річниця. І вважаю, що цей час поляками буде особливо, мені бракує слів, але хочу знайти найкраще – вшанований. Тому що те, що відбувалося на Майдані і те, що відбувається зараз у всій Україні, для нас насправді є дуже важливе і стараємося якнайдужче підтримувати наших сусідів, але також близьких, які є за східним кордоном.

Здається, що багато із нас та особисто я, маємо таке почуття бунту і несправедливості. Це також відчуття неможливості дій тих найвищих інстанцій та посадовців, того, що роблять наші політики та політики в Євросоюзі, які насправді мають реальний вплив на якусь конкретну допомогу або конкретні дії. І я, власне, маю злість, що вони надто мало реагують. Та навіть втілюючи польсько-українські проекти, які фінансуються Єврокомісією, я зустрілася зі схожим ставленням серед працівників тих інституцій-грантодавців, які є посередниками між Єврокомісією та нами, що однак проукраїнської допомоги, дій на благо України однозначно замало, якщо йдеться про підхід Євросоюзу. Тож, я теж під цим підписуюсь та переймаюся тим, що не маємо одного, спільного, переконливого ставлення, бо можливо – це теж вплинуло б на поліпшення ситуації в Україні.

Джерело : Koło Aktywności-Polska&Ukraina


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

"Якщо не працювати з культурою, то є сусідні держави, які б хотіли з нею попрацювати" — Яна Бойцова

Юлія Соловйова: мотивацією має бути бажання жити під синьо-жовтим стягом

Олександра Матвійчук: громадяни, які усвідомлюють свою роль — величезна рушійна сила

Юлія Євпак: еліта — завжди актив, вона та, хто рятує країну, коли зле

Волонтер Михайло Шелеп: менші збори в меншому колі людей — ефективніші

Ініціативи Степаня: залучаємо можливості, які дають поштовх діяти та змінювати життя молоді на краще