Героям Небесної Сотні!

Сьогодні, 24 серпня, біля академічного міжконфесійного храму на честь святителя Миколи Чудотворця при Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» був освячений ...

Героям Небесної Сотні

Галина Жовтко

Сьогодні, 24 серпня, біля академічного міжконфесійного храму на честь святителя Миколи Чудотворця при Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» був освячений пам’ятник “Героям Небесної Сотні”.

Участь у заході взяло духовенство різних конфесій. Обряд провів Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав Шевчук.

“Хрест є знаком свободи, свободи від гріха і смерті, знаком надії на краще майбутнє, ключем, який відкриває небо…Але цей Хрест ми освятили сьогодні на честь Небесної Сотні, тому що Небесна Сотня своєю смертю перемогла, і можливо цих Сотень сьогодні вже є не одна, але наші молоді діти, молоді люди, студенти, які зуміли віддати своє життя, цим актом самопожертви перемогли ворога. Нехай їхня жертва сьогодні для нас, у цей День Незалежності України, буде закликом до примирення, щоб ми уміли обняти один одного, переступили різні перешкоди і поділи, які заважають нам будувати єдине неподільне і консолідоване суспільство”, – сказав у своїй промові Блаженніший Святослав Шевчук.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

“Жодних рішень для громадянського суспільства без громадянського суспільства”, — Олександр Ярема

Новостворений Фонд паліативної допомоги "ЛаВіта": пустити більше життя в наші хоспіси

Місце жінки в політиці: що змінилося?

В Україні оновлюють Нацстратегію сприяння розвитку громадянського суспільства

Culture:Reload — простір для роздумів, рефлексій та уяви

Як і довкола чого мережується громадянське суспільство України