Активіст із Полтави: країною буде пишатися більшість її громадян

Тарас Токар, член Координаційної ради ГО "Наша Полтава" та помічник-консультант народного депутата України О.Донія, відповідає на питання: "Якою має бути Нова Незалежна Україна, які цінності в ній ...

Токар

Любов Єремічева

Тарас Токар, член Координаційної ради ГО “Наша Полтава” та помічник-консультант народного депутата України О.Донія, відповідає на питання: “Якою має бути Нова Незалежна Україна, які цінності в ній мають панувати? Що Ви на своєму місці можете для цього зробити?”

Коментар продовжує рубрику “Наша Нова Незалежність”, започатковану 12 серпня на Громадському Просторі до Дня незалежності. Свої думки на цю тему вже висловили співак Аркадій Войтюк, поетка Любов Якимчук, письменниця Ірен Роздобудько, філософ та письменник Любко Дереш. 

Тарас Токар: 

– Нова Незалежна Україна, в першу чергу, повинна мати докорінно оновлену владу. Для цього потрібна люстрація не на словах і гаслах, а на ділі. Влада має бути чесною і патріотичною, а також вона має максимально позбутися олігархічного впливу. Народ має усвідомити, що влада – це вони, а не купка олігархів. В Україні мають панувати цінності – демократія, верховенство права, свобода слова, економічний розвиток держави.

Особисто я сприяю розвитку цих цінностей вже майже 25 років і продовжуватиму й надалі робити свій посильний внесок у розбудову Нової України – країни, якою буде пишатися більшість її громадян.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Українська Волонтерська Служба: кожна наша дія важлива, вона наближає нас до перемоги

Карл-Отто Центел: рівень організації громадянського суспільства в Україні вражає

Актуальне законодавче: на що НУО й волонтерам варто звернути увагу

Денис Савченко: після першого шоку, ми з ще більшою мотивацією продовжили роботу

Оксана Глєбушкіна: аби втримати периметр всередині Херсона, потрібно підтримувати людей не просто словами

Є чимало упереджень щодо психологічної допомоги: люди соромляться або не вірять, що приїдемо до їхнього села