Як успішно зіпсувати івент. 6 підступних порад початківцям

Формат – ніщо. Формат не важливий. Формат абсолютно не має значення. Наприклад, ви хочете зібрати випускників проекту для того, аби вони між собою затусили і познайомились. Який формат спрацює? ...

Додано:
Maryna Hovorukhina

симпсон
Як успішно зіпсувати івент. 6 підступних порад початківцям
  1. Формат – ніщо.

Формат не важливий. Формат абсолютно не має значення. Наприклад, ви хочете зібрати випускників проекту для того, аби вони між собою затусили і познайомились. Який формат спрацює? Правильно, величееезна колонна зала та виступи спікерів за трибуною. Адже саме так проходять тусовки випускників.

  1. Взимку в залі має бути холодно (а влітку жарко).

Тю, бо це зима, а зимою холодно. А якщо буде тепло, то учасники заходу розслабляться і почнуть отримувати насолоду від присутності на заході. А це гріх!

  1. Списки учасників мають містити інформацію в довільному порядку

Якщо не дай боже ви склали їх за алфавітом, чи в якійсь іншій послідовності, це означає, що учасника швидко знайдуть. А цього допустити не можна. Ми шукаємо учасника, і хай увесь світ зачекає. Особливо, якщо учасників за 100.

  1. Таймінг-фігаймінг

Якщо в програмі зазначений час початку заходу – ніколи, чуєте, ніколи не починайте без затримки на 30-40 хв. Пунктуальність для лохів. І цей, якщо спікери починають перебирати час на 10-20 хвилин – це не страшно. Це навпаки дуже вітається. Задайте йому ще запитання від себе. А краще декілька.

  1. Спікери-шмікери

Заявляйте якомога більше різних відомих спікерів. Далай Лама, Ден Рейнольдс, Мадонна… І і що, що їх не буде? Ну не змогли. А ті, що прийшли (от трясця), хай розповідають про що забажають. Яка різниця, що є метою заходу і навіщо їх запросили?

  1. Економте на каві

Чим відстойніша кава на вашому заході, тим меньше її будуть пити. Економія! А щоб чаю менше пили, замість термосу з гарячою водою хай воду наливає баріста з кави-машини. Ну і що, що це займає хвилини 3 на 1 чашку, а учасників 100. Чиї це проблеми? Правильно, учасників. Вони ж не чаювати прийшли.

Дякую за натхнення асоціації українських випускників International Visitor Leadership Program.


Останні публікації цього розділу:

Як готувати молодіжні інклюзивні проєкти: чекліст

Як залучати молодь до своїх проєктів та активностей

Проблема 21 травня. Легітимний президент чи стан interregnum*?

Напрями безбар’єрності в молодіжній роботі

Що не є форум-театром або культура поваги до авторських методик

Як громадським і благодійним організаціями покращити комунікацію?