Як уникнути вигорання

Зараз ми можемо сказати, що вчитися – це безперервний процес, коли ти тримаєшся поруч зі змінами. І найскладніше завдання – це навчити людей вчитися.Пітер Друкер  Цим коротким мотиваційним роликом ми ...

Додано:
Wika Solonitsyna

вигорання
Як уникнути вигорання

Зараз ми можемо сказати, що вчитися – це безперервний процес, коли ти тримаєшся поруч зі змінами. І найскладніше завдання – це навчити людей вчитися.

Пітер Друкер 

 Цим коротким мотиваційним роликом ми продовжуємо розмову про профілактику вигорання. Як відомо, профілактика означає попередження, попередні заходи для недопущення чого-небудь. Краще попередити, ніж потім страждати.  У нашому випадку ми хотіли  акцентували увагу на тому, що слід робити, щоб уникнути чогось поганого й шкідливого. Ролік попереджає людей про небезпеку синдрому вигорання.  Крім того, ми намагалися перефокусовувати й зосередити увагу глядача  на навичках по догляду за собою (self-care). 

На тренінгу, на якому була зроблена відеозйомка,   тренери говорили про навички, які слід розвивати та як себе поводити, щоб працювати ефективно, знайти свій баланс та радіти життю в ці нелегкі часи стрімкого прогресу людства. 

  Відеоматеріали з тренінгу, який пройшов в липні 2019 році в Освтньому Центрі під Абрикосами (Чернігів) .

 


Останні публікації цього розділу:

Як сьогодні приймають рішення в громадах?

Громади України 2031 – можливі сценарії розвитку

Чи є в України запит на якісну вищу освіту?

Проектний менеджер громади - художник чи маляр?

Три лайфхаки для НУО: дані, цифра, софт

Правила захисту дітей від насильства: поради від Служби порятунку дітей