Як уникнути вигорання

Зараз ми можемо сказати, що вчитися – це безперервний процес, коли ти тримаєшся поруч зі змінами. І найскладніше завдання – це навчити людей вчитися.Пітер Друкер  Цим коротким мотиваційним роликом ми ...

Додано:
Wika Solonitsyna

вигорання
Як уникнути вигорання

Зараз ми можемо сказати, що вчитися – це безперервний процес, коли ти тримаєшся поруч зі змінами. І найскладніше завдання – це навчити людей вчитися.

Пітер Друкер 

 Цим коротким мотиваційним роликом ми продовжуємо розмову про профілактику вигорання. Як відомо, профілактика означає попередження, попередні заходи для недопущення чого-небудь. Краще попередити, ніж потім страждати.  У нашому випадку ми хотіли  акцентували увагу на тому, що слід робити, щоб уникнути чогось поганого й шкідливого. Ролік попереджає людей про небезпеку синдрому вигорання.  Крім того, ми намагалися перефокусовувати й зосередити увагу глядача  на навичках по догляду за собою (self-care). 

На тренінгу, на якому була зроблена відеозйомка,   тренери говорили про навички, які слід розвивати та як себе поводити, щоб працювати ефективно, знайти свій баланс та радіти життю в ці нелегкі часи стрімкого прогресу людства. 

  Відеоматеріали з тренінгу, який пройшов в липні 2019 році в Освтньому Центрі під Абрикосами (Чернігів) .

 


Останні публікації цього розділу:

Навчальні візити підсилюють мережування громад переселенців. Ось чому

Проектний відділ (гранти) в громаді - це технолог всього процесу, чи багаторукий різноробочий?

План влади для громадянського суспільства: перші консультації

Деякі рефлексії щодо законопроекту №5512 про місцевий референдум

Форум оргрозвитку: про цінність процедур, а не людей?

Кульгавість обговорень Плану Дій 2022 до нацстратегії ГС та як їх виправити