Реєстрація


Не проминуло і року…

Раніше ми повідомляли про малозрозумілі і довгривалі чиновницькі викрутаси навколо виконання Указу Президента України №17/2016 від 22.01.16 "Про заходи щодо відзначення 100-річчя подій Української ...

IMG_0011-1
Не проминуло і року…

Раніше ми повідомляли про малозрозумілі і довгривалі чиновницькі викрутаси навколо виконання Указу Президента України №17/2016 від 22.01.16 “Про заходи щодо відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років” – відповідний Організаційний комітет мало б бути створено Кабінетом Міністрів України ще до 23.02.16, а його все не було і не було.

І от, після довгих епістолярних вправ громадян з різними відомствами, наспіла блага звістка – щойно 26-го жовтня Уряд Володимира Гройсмана прийняв Розпорядження №775-р “Про утворення Організаційного комітету з підготовки та проведення заходів з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917—1921 років та вшанування пам’яті її учасників” та затвердив (щоправда якось знеособлено – див.текст за вищенаведеним лінком) склад його учасників.

Отже, не пройшло і року, а положення президентського Указу, яке мало б бути виконаним ще у лютому цього року, врешті виконане у жовтні. Тепер цікаво, коли і як буде виконане доручення щодо підготовки (у ст) і виконання відповідного плану заходів.
Ми, безумовно, слідкуватимемо за цим.

Принагідно варто поінформувати суспільство, що у контексті вищезазначеного Указу глави держави (виданого “з метою вшанування традицій боротьби за незалежність і соборність України та військової звитяги захисників рідної землі, творців національної державності, тисячолітньої історії державотворення нашого народу, визнання історичного значення подій, пов’язаних із визвольною боротьбою початку XX століття та утвердженням української державності у формі Української Народної Республіки, Української Держави і Західноукраїнської Народної Республіки, їх значення для відновлення Україною незалежності у 1991 році, утвердження історичної єдності земель, консолідації суспільства, зміцнення міжнародного авторитету України та у зв’язку зі 100-річчям подій Української революції 1917 – 1921″) висунуто громадську пропозицію щодо перейменування Окремого полку Президента України на Полк Січових Стрільців (про відповідні славетні українські формації тих часів можна почитати ТУТ і ТУТ). Першу реакцію влади вже отримано:

CC-відповідь АП. Чекаємо на позитивну відповідь власне Міністерства оборони України.

Власне, слава Україні!

Олександр Северин,
Українська Миротворча Школа


Останні публікації цього розділу:

Агресивна поведінка дітей - це їхній крик про допомогу

Частина 2. Фахівці, НУО*

“Конструктор інструментів для Карателів”

Традиційна сфера non-profit, якою ми її знаємо, буде змінена

Map&Feed, 'News'n'Action' для власних медіа - запрошую до обговорення

ОБЕРЕЖНО! ”е-Демократія” від "КМУ та партнерів"