Конкурс проєктів, де 100 000 000 доларів на 1 проєкт – що відомо?

Враження від фіналу конкурсу.Все розпочиналося з приголомшливої заяви фонда МакАртура, з якої стартував глобальний конкурс 100&Change: надати грант в розмірі 100 мільйонів доларів на фінансування ...

Screenshot 2021-04-08 at 01.08.37
Конкурс проєктів, де 100 000 000 доларів на 1 проєкт – що відомо?

Враження від фіналу конкурсу.

Все розпочиналося з приголомшливої заяви фонда МакАртура, з якої стартував глобальний конкурс 100&Change: надати грант в розмірі 100 мільйонів доларів на фінансування однієї пропозиції, яка обіцяє реальний та вимірюваний прогрес у вирішенні критичної проблеми сучасності. Біля 500 команд відгукнулися та надіслали свої проєкти, і ось сьогодні (а в Україні – вночі) відбувся фінал. До фіналу дійшло 6 проєктів/команд, ось вони:

  • Clinton Health Access Initiative & Murdoch Children’s Research Institute з проєктом “Пропонуємо дітям у всьому світі рятувальну кисневу терапію”, 
  • Project ECHO зі Демократизацією рятувальних медичних знань та догляду
  • Community Solutions із Прискоренням припинення бездомності в 75 громадах США за п’ять років
  • Report for America із Ліквідацією американських пустель новин
  • National Geographic із Захистом та відновленням здоров’я та продуктивності океану
  • World Mosquito Program із Захистом громад шляхом запобігання передачі комарами хвороб

Кому цікаво дізнатися детальніше, ось посилання на сайт https://macfound100.vfairs.com/en, бо я здебільшого із враженнями стосовно фіналу та його організації онлайн – креативно та деякі фітчі можуть стати в нагоді для організації потужних онлайн івентів в Україні 

Після реєстрації на захід ви опиняєтесь в онлайн лоббі. Організатори створили досить гарну атмосферну віртуальну імітацію лоббі, де рухаються учасники, колихаються дерева, майже як справжні)) – додаю відео як це виглядало:

В лоббі ви бачите інтерактивні банери фіналістів, за якими можна потрапити до їх профайлів, а також HelpDesk. З лоббі перехід до головної аудиторії (де і відбувалася головна трансляція, аудиторія є на відео), виставкового залу (є на відео, там є стенди фіналістів, з яких можна перейти до їх презентаційного відео, відкритого портфоліо, а також до чату спілкування з командою), а  також до лаунжу (кімната відпочинку, на відео не має, провтикав). В кімнаті відпочинку ви можете перейти до прес-центру – опиняєтесь в Зум, де на вас вже чекає ввічлива співробітниця, яка надає відповіді на ваші питання. 

Крім того, ще перехід до Networking – створив там свій профіль, але розпочався захід і я перейшов до головної аудиторії.

Отже переможцем конкурсу і отримувачем 100 мільйонів доларів стала команда ….. Community Solutions!

Громади рулять!!))

 Ось тут я зацінив опцію Networking – разом з іншими учасниками заходу, організаторами і командами вас запрошують розсісится за столиками для неформального спілкування. Ви можете переходити з одного столу до іншого за бажанням (що всі і робили), аби поспілкуватись з різними людьми. Ось як це виглядає на інструкції:

Screenshot 2021-04-07 at 23.44.09   

Нижче  – як це виглядало. Ви бачите столики, а ліворуч – обрання поверху. 

Із задоволенням скористався цією можливістю, піднявся на третій поверх та поспілкувався із командою Community Solutions. Звичайно було цікаво, як воно отримувати 100 мільйонів на проєкт)) хоча не менше мені було цікаво дізнатись, як як вони проходили етапи конкурсу, які KPI вони будуть використовувати в своєму проєкті, і ще низку розумних, але нудних для масового читача питань. Спілкування ви бачите в режимі відеоконференції вгорі, а за іншими столиками ви можете побачити аватарки інших учасників. Весь функціонал можна побачити тут:

Screenshot 2021-04-08 at 13.39.48

Після приємного спілкування з переможцями (все ж таки краще вимикати мікрофон після свого питання), поспілкувався ще з іншими командами та організаторами за їхніми столиками. Досить цікаво і майже ті самі плюшки від нетворкінгу, що зазвичай маємо в реалі. Залишились приємні враження.

Сподіваюсь і вам було цікаво :)

 

 


Останні публікації цього розділу:

Як готувати молодіжні інклюзивні проєкти: чекліст

Як залучати молодь до своїх проєктів та активностей

Проблема 21 травня. Легітимний президент чи стан interregnum*?

Напрями безбар’єрності в молодіжній роботі

Що не є форум-театром або культура поваги до авторських методик

Як громадським і благодійним організаціями покращити комунікацію?