Інформаційний раціон. Дозуємо online та offline режими

Якось запланований п’ятихвилинний перегляд новин затягнувся на кілька годин. За цей час я нічого не написала і втомилася. Більше того, навіть не завантажила нічого інформаційно корисного. Відтоді я ...

Іспанська стала можливою завдяки плануванню часу в online
Інформаційний раціон. Дозуємо online та offline режими

Якось запланований п’ятихвилинний перегляд новин затягнувся на кілька годин. За цей час я нічого не написала і втомилася. Більше того, навіть не завантажила нічого інформаційно корисного. Відтоді я планую online, принаймні намагаюся. Адже правильний інформаційний раціон залишає час для реального. Перевірено особисто. Ділюся.

День offline

Це коли ніяких новин, мінімум три години на свіжому повітрі і читати лише одну книжку. За місяць скорочується список must read як мінімум на один пункт. Не варто боятися пропустити важливі події, оскільки справді значущі новини тримаються в інформаційного просторі більше доби.

Обираємо кілька напрямів і моніторимо інновації вибірково

Немає необхідності бути в курсі новин у всіх сферах одночасно. Проте є червоні заголовки, які стосуються кожного. Все ж важливо мати власну позицію на актуальні проблеми.

✔Фіксація проведеного часу оnline

Виділяємо півгоди, годину, або декілька хвилин, щоб переглянути стрічку новин, зафіксувати цікаві статті чи зробити пост. Ліміт у часі дисциплінує.

✔Перезавантаження

Іноді корисно відміняти підписки та скорочувати перелік закладок. А ще оновлювати список must read і викреслювати не актуальне.

Завдяки більш збалансованому інформаційному раціону я знайшла час на вивчення іспанської мови. Навіть по двадцять хвилин щодня достатньо, щоб вчити нові слова і читати граматику.

Конвертація віртуального часу у реальні дії – це миттєвий результат.


Останні публікації цього розділу:

Фінансовий план чи фандрейзингова стратегія: що важливіше для неприбуткової організації?

Навчальні візити підсилюють мережування громад переселенців. Ось чому

Проектний відділ (гранти) в громаді - це технолог всього процесу, чи багаторукий різноробочий?

План влади для громадянського суспільства: перші консультації

Деякі рефлексії щодо законопроекту №5512 про місцевий референдум

Форум оргрозвитку: про цінність процедур, а не людей?