Реєстрація


Долучайтеся до створення книги. Про PR доступно.

Засновниця і директор ГО PRUF (PR U Forever), що діє у сфері PR, Наталія Бурило працює над першою книгою від імені громадської організації. Робоча назва книги - "Поради PR, що діють у житті, та ...

hhh
Долучайтеся до створення книги. Про PR доступно.

Засновниця і директор ГО PRUF (PR U Forever), що діє у сфері PR, Наталія Бурило працює над першою книгою від імені громадської організації.

Робоча назва книги – “Поради PR, що діють у житті, та поради життя, що діють у PR”. 

Я хочу, аби піар перестав бути далеким і непотрібним, п’ятим колесом,  попередити його злиття з маркетингом. Ця невелика, але інформативна майбутня книга не просто познайомить, а й зблизить з піаром тих, хто навіть не знає, що це таке. Чому? Тому що концепції піару (такого туманного) я показую через спектр життя. Життя кожного з нас окремо і життів всіх людей. Піар це не мильна бульбашка, це не міраж, а реальна наука. Він не зліплений з нічого, а спирається на те, що бачить навколо“, – розповідає Наталія.

Це видання може стати настільною книгою непіарника, щоденником піарника, джерелом думок, натхнення, практичних завдань та відкритих запитань для будь-якого з вас.

Ця книга буде повніше і чесніше з вашими думками! Кожен, хто залишить свою думку або пораду для книги – буде вписаний у видання як помічник. Подяка вам буде увічнена :) В кінці-кінців, без діалогу цій книзі нікуди.

Будь ласка, заповніть анкету, що стосується наповнення книги – goo.gl/UuJy2n.

Якщо ви маєте додаткові запитання або пропозиції, звертайтеся – [email protected]

 

 

Паблік  ГО PRUF – https://www.facebook.com/prufN/


Останні публікації цього розділу:

Сімка за паспортом - насправді це прогрес чи повернення до КДБ-ФСБ?

Скандал у соцмережі: що робити, коли організація, через вислів/коментар свого представника, потрапляє у шквал критики? Кейс УГСПЛ

Безпека для некомерційного сектору

Деякі рекомендації по відродженню інтересу української громадськості до Відкритих даних

Громадський супровід земельної реформи або про консолідацію місцян і селян навколо земельних відносин

ВІРУСНА АТАКА ЗАРАЗ! ЩО ТРЕБА ЗНАТИ!