Активіст “привітав” чиновників зі святом

18 квітня в Україні відзначають День пам'яток історії та культури. Однак святкувати нажаль нічого. За неофіційними даними в місті Києві нараховується більше 10000 об’єктів культурної спадщини, та до ...

630_360_1509105644-2572
Активіст “привітав” чиновників зі святом

18 квітня в Україні відзначають День пам’яток історії та культури. Однак святкувати нажаль нічого. За неофіційними даними в місті Києві нараховується більше 10000 об’єктів культурної спадщини, та до офіційного реєстру внесено трохи більше ніж 3500. Архітектурні пам’ятки поступово руйнуються, історія Києва зникає на очах. Терпець увірвався.

Киянин Павло Бірюк (історик за фахом) вирішив своєрідним чином привернути увагу чиновників та громадськості до стану історичної архітектури міста. На фасаді будинку що знаходиться за адресою Івана Франка, 17 , розмістив плакат з написом “ЗІ СВЯТОМ!”, звертаючи увагу чиновників до виконання власних обов’язків. Пасивність та байдужість відповідальних осіб просто лякає.

Наприклад будинок де був розміщений плакат, відомий Прибутковий будинок , ‎1914-1915 років збудований архітектором Валеріяном Риковим, реставрується вже 24 роки! А скільки в столиці таких пам’яток? Садиба Терещенків, Будинок зі зміями, Садиба Мурашка, Будинок Сікорського, Будинок Барона Штейнгеля та багато інших – це ті архітектурні надбання, що потребують нашої уваги. Скільки часу залишилось архітектруним шедеврам, які десятки років тому збудували видатні арітектори та забули сучасники?

ЗІ СВЯТОМ, ЗБЕРЕГТИ, НЕ МОЖНА ЗАБУТИ!

 


Останні публікації цього розділу:

Фінансовий план чи фандрейзингова стратегія: що важливіше для неприбуткової організації?

Навчальні візити підсилюють мережування громад переселенців. Ось чому

Проектний відділ (гранти) в громаді - це технолог всього процесу, чи багаторукий різноробочий?

План влади для громадянського суспільства: перші консультації

Деякі рефлексії щодо законопроекту №5512 про місцевий референдум

Форум оргрозвитку: про цінність процедур, а не людей?