7 найтиповіших помилок у залученні волонтерів (Відео)

Нещодавно наша команда Makitra поділилася з представниками 60-ти громадських та благодійних організацій найтиповішими помилками у залученні волонтерів. Натхнення черпали з власного досвіду та ...

вебінар
7 найтиповіших помилок у залученні волонтерів (Відео)

Нещодавно наша команда Makitra поділилася з представниками 60-ти громадських та благодійних організацій найтиповішими помилками у залученні волонтерів. Натхнення черпали з власного досвіду та індивідуальних консультацій, які ми проводимо для організацій на безоплатній основі. До речі, можна подати заявку на отримання консультації за посиланням: https://bit.ly/2USX9wC

Говорити про помилки завжди складно. Але усвідомлення помилок може вказати напрям, у якому нам краще рухатися. Уміти аналізувати, віднаходити “гріхи”, “баги”, “помилки”, уміти їх приймати і шукати як ефективніше налагодити процеси – один із важливих навиків тих, хто координує волонтерські програми. Думка, звісно ж, суб’єктивна. 

У громадському секторі ми часто недооцінюємо процеси і важливою цінністю для нас є швидкі результати. Але саме в процесах, які ми налаштовуємо і запускаємо, криється хитрий звір. Звір, який нас водить за носа і не дає досягати шалених результатів.

Вірю, що цей вебінар, який уже у вільному доступі, дозволить вам усвідомити, які зміни у взаємодії з вашою волонтерською спільнотою, потрібно втілити в життя. Зміни, які допоможуть вам вивести вашу волонтерську програму на новий більш якісний рівень. 

Ось тут можна переглянути вебінар: https://youtu.be/zuEjadlbrqI.

 


Останні публікації цього розділу:

З 1 червня на ГО очікують нові форми заяв для реєстраційних послуг

Як в обставинах індустрії 4.0 жінкам витягнути себе з безробіття

Як маленьким громадам запустити антикорупцію?

Як громадськості залучити безробітних до самозайнятості

Чи є для вас актуальним визначення “Громадянського суспільства”?