4 ідеї негрошової мотивації персоналу

Для того, щоб створити гарну організацію, основне, що потрібно – це хороша команда. Фінансова складова – це необхідність. Але це не означає, що скрутні економічні часи мають зупити вашу діяльність. ...

Додано:
Вікторія

4 ІДЕЇ НЕГРОШОВОЇ МОТИВАЦІЇ ПЕРСОНАЛУ
4 ідеї негрошової мотивації персоналу

Для того, щоб створити гарну організацію, основне, що потрібно – це хороша команда. Фінансова складова – це необхідність. Але це не означає, що скрутні економічні часи мають зупити вашу діяльність. Прагнете ефективно управляти персоналом, але зовсім не маєте ресурсів на бонуси?  Насправді, найефективніша мотивація зовсім не потребує грошових витрат. Про приклади читайте нижче.

Гнучний графік роботи. Можливість регулювати свій робочий час так, щоб він відповідав особистим потребам, в наші дні – це велика перевага. Якщо Ви дозволите працівнику обрати для себе зручний графік – його ефективність безперечно підвищиться, як і лояльність до компанії. Звісно, на таке можна йти лише в разі цінності працівника та високих заслуг.

Разовий вихідний. Дозвольте працівнику обрати будь-який день серед тижня, в який він може відпочити вдома. За цей день Ви не понесете збитки, а серед тижня людина може вирішити купу справ, які відкладала – похід до лікаря, в банк чи в школу до дитини.

Право на відмову від одного виду робіт. В кожній, навіть найцікавішій компанії, трапляються періоди, коли необхідно виконувати рутинну та нудну роботу – обдзвін бази клієнтів, сканування документів тощо. Тож бонус у якості звільнення від однієї такої функції буде справжнім подарунком.

Вибір. Відзначити працівника можна дозволивши йому приймати рішення щодо позаробочого життя. Наприклад, він може обрати місце проведення корпоративу, марку кави в офіс чи  вид спортивних змагань для колег.

 

А які методи мотивації персоналу використовуєте Ви?

Діліться в коментарях!

 


Останні публікації цього розділу:

Активна громадськість та влада мають знайти одне одного

Чи потрібно ФОПу, який працює за трудовою угодою, подавати звіт з ЄСВ?

Соціальне підприємництво у Литві – у чому секрет успіху?

Фінансовий план чи фандрейзингова стратегія: що важливіше для неприбуткової організації?

Навчальні візити підсилюють мережування громад переселенців. Ось чому

Проектний відділ (гранти) в громаді - це технолог всього процесу, чи багаторукий різноробочий?