Бойд Джонсон, Ph. D. про організаційне лідерство та культурний інтелект

Д-р Бойд Джонсон є дослідником, професором та консультантом з глобальним досвідом роботи. Має більш, ніж 35-річний досвід роботи у сфері крос-культурних проблем, міжнародного розвитку та методів дослідження. Викладав, консультував та проводив тренінги у більше, ніж 50 країнах світу, відвідав більше 70 країн на шести континентах. Жив у шести країнах, має наукові ступені, отримані в університетах США, Канади та Великої Британії (де отримав докторський ступінь з міжнародних досліджень в Оксфорді).

Бойд Джонсон

Д-р Джонсон керує докторантурою та магістратурою з організаційного лідерства в університеті Уеслі, США. Неодноразово виступав та публікував статті з глобального розвитку, культурних змін та ролі ідеологій в суспільствах. Сфера особливого інтересу: крос-культурне лідерство із зосередженням на культурному інтелекті. З 2013 року проводить розширене дослідження з культурного інтелекту у чотирьох східно-європейських країнах: Україна, Молдова, Словенія та Сербія.

У цьому інтерв’ю – більше про означення культурного інтелекту, важливість його для розвитку суспільства та цивілізації в цілому, про зв’язки організаційного лідерства із культурним інтелектом.

Читайте також: Артем Ключніков про лідерство: зараз у нас дуже розвинене панібратство, кумівство

Переклад – Артем Ключніков - Ph. D., директор Аналітичного центру дослідження та розвитку лідерства.

Дивіться відео:

Розмову вела Любов Єремічева


Останні публікації цього розділу:

Комунікації у галузі охорони здоров'я — Саад Б. Омер

Анна Суходольська: як комунікаційні кампанії змінюють ставлення до вакцинації

Тенденції соціального маркетингу — Наталія Попович, Наталя Ольберт-Сінько

5-й форум місцевих ініціатив у Луцьку

10 інструментів комунікацій для соціальних змін — Анастасія Нуржинська

Сила поведінкової науки — Йєт Сандерс