Міжнаціональний діалог “Жива Україна” стартував у країнах Вишеградської групи

В третю річницю найбільших зрушень в свідомості української нації, члени “Закарпатської громади” та “Словацько-українського центру партнерства” провели в бібліотеці Пряшівського університету ...

Додано:
zakhromada

1
Міжнаціональний діалог “Жива Україна” стартував у країнах Вишеградської групи

В третю річницю найбільших зрушень в свідомості української нації, члени “Закарпатської громади” та “Словацько-українського центру партнерства” провели в бібліотеці Пряшівського університету (Словаччина) дискусію на тему: “Революція Гідності та її геополітичний аспект”.

2

Переглянути презентацію можна тут.

Символічно, що саме філософський факультет став співорганізатором заходу, адже пов’язані з революційними процесами питання, перш за все є світоглядними. Безумовно, Революція Гідності досі триває, але вже про перші підсумки українських та світових зрушень, ми можемо говорити. Окрім того, студентам, які вивчають україністику та східноєвропейські студії, просто необхідно знати й розуміти явища, які зараз відбуваються на цьому просторі.

4

Звісно, це не була академічна дискусія, радше розповідь людей, які також брали участь в цих переломних подіях і намагались донести не тільки факти, але й свою точку зору про незавершеність революції.

3

Прикро визнавати, але російська пропаганда виявилась достатньо успішною на теренах Європи і щоб зламати негативні стереотипи, які нав’язують про Україну, потрібно якнайбільше спілкуватися та доносити свою позицію. Власне, зустріч в рамках спільного проекту є першою ластівкою в початку великого обговорення про роль “Революції Гідності” на теренах України та світу. Подібні заходи й надалі проводитимуться в країнах Вишеградської четвірки і ми обов’язково вас про них інформуватимемо.

Довідка: “Закарпатська громада” – правозахисна організація на базі якої з січня 2016 року діє громадська приймальня УГСПЛ в Закарпатській області.

Захід пройшов в рамках реалізації міжнаціонального діалогу “Жива Україна”. Ініціаторами проекту є “Словацько-український центр партнерства” та ГО “Закарпатська громада”. Серед пріоритетних тем:  права людини, розвиток  демократії, підтримка української нацменшини в постсоціалістичних країнах, допомога  постраждалим та жертвам  гуманітарної кризи в  Україні.

Прес-служба ГО «Закарпатська громада»


Тематика публікації:                

Останні публікації цього розділу:

У Житомирі обговорили Рік дії Закону «Про медіа»

Захоплююча подорож до внутрішнього ресурсу: підсумок майстер-класів від Центру АХАЛАР

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares

Перспективи міжнародної STEM-стандартизації закладів освіти України у 2024 році