Реєстрація та вхід через соцмережі

Загальні умови

Справжня Політика визначає порядок обробки та захисту сайту prostir.ua (далі – сайт) інформації про фізичних осіб (далі – Користувачі), яка може бути отримана сайтом при взаємодій з сайтом шляхом реєстрації або входу через сайт facebook.com.

Метою цієї Політики є забезпечення належного захисту інформації про Користувачів, в тому числі їх персональних даних, від несанкціонованого доступу і розголошення.

Відносини, пов’язані зі збором, зберіганням, розповсюдженням і захистом інформації наданої Користувачем, регулюються цією Політикою, іншими локальними документами сайту і чинним законодавством України.

Персональні дані, дозволені до обробки в рамках цієї Політики конфіденційності, надаються Користувачем шляхом заповнення реєстраційної форми на інтернет-сайті www.facebook.com і включають в себе наступну інформацію:

- прізвище та ім’я Користувача;
- адреса електронної пошти (e-mail).

Цілі збору, обробки та зберігання інформації, які надаються Користувачами

Обробка персональних даних Користувача здійснюється відповідно до законодавства України. Сайт обробляє персональні дані Користувача з метою надання Користувачеві комплексу послуг: додавання публікацій та користування іншими сервісами сайту.

Умови обробки персональної інформації наданої Користувачем

Обробка персональних даних Користувача здійснюється протягом терміну, необхідного для цілей, зазначених в цій Політиці, будь-яким законним способом, в тому числі в інформаційних системах з використанням засобів автоматизації або без використання таких засобів.

Сайт вживає необхідних організаційних і технічних заходів для захисту персональної інформації Користувача від неправомірного або випадкового доступу, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій третіх осіб.

Персональні дані Користувача можуть бути передані уповноваженим органам державної влади України тільки на підставах та в порядку, встановленим законодавством України.

Сайт не перевіряє достовірність одержуваної (збирається) інформації про Користувачів, за винятком випадків, коли така перевірка необхідна в цілях виконання зобов’язань перед Користувачем.

Зміна Політики конфіденційності. Чинне законодавство

Сайт має право вносити зміни в справжню Політику конфіденційності. При внесенні змін до актуальної редакції вказується дата останнього оновлення. Нова редакція Політики вступає в силу з моменту її розміщення, якщо інше не передбачено новою редакцією Політики.

До цій Політиці і відносинам між Користувачем і ІАЦ “Громадський Простір”, які виникають у зв’язку із застосуванням Політики конфіденційності, застосовується законодавство України.

Остання редакція: 01.11.2021