Простір Знань

Громадський Простір  – все більше Знань та Можливостей для громадських активістів/ок та журналістів/ок

На Ваш запит і до Вашої уваги ми створили на Порталі окремий Простір, аби акумулювати на єдиній веб-платформі громадянського суспільства – не лише новини, події, аналітику, грантові можливості –  а й творити Громадський Простір як майданчик знань, порад, практичного інструментарію.

Цільова аудиторія – активісти і громадські журналісти нових ініціатив, які потребують знань, інструментів для більш ефективних кампаній, презентацій своєї роботи, а також для тих, хто прагне перезавантажити свій інституційний розвиток.
Давати факти, цифри, тренди, інструменти, зразки, поради для посилення ефективності, спроможності, впевненості роботи НУО, громадських журналістів  - і робити це максимально наочно та практично
 База знань - це той Простір, де є що почитати, є що взяти на олівець, що можна занести собі в закладки, аби потім швидко знайти і використати.
 
5 основних тематичних напрямків:
 
- законодавчі аспекти роботи НУО
- організаційний розвиток громадських організацій
- ефективні комунікації
- інструменти/технології (Веб 2.0)
- фандрейзинг

Ми прагнемо щоб Простір Знань був менш офіційним, більш цікавим, практичним –  за умовчанням.
 
Ми прагнемо об’єднати коло тих, хто може бути корисним, поділитися своїми знаннями відкрито. Якщо ви хочете вкластися своїм досвідом і знаннями – будь ласка, долучайтесь!
 
Якщо Ви знаєте класний сервіс/зручний інструмент, про який можете розповісти, поділитись підказками, порадами –  а головне маєте бажання і час поділитись цими знаннями – ми запрошуємо до такої співпраці (інформаційне  волонтерування).
 
Кількість запитів, затребуваність наших матеріалів, де є бодай трошки практичного контенту, одразу створює хвилю масового інтересу/поширень в соціальних мережах, і ми щиро радіємо цим передрукам, адже Ви стаєте нашими помічниками-ретрансляторами. Шукайте в соціальних мережах наш хештег #prostir_tips

  Давайте творити Простір Знань разом!