Брифінг: «Моніторинг озеленення (зеленої модернізації) економіки при реалізації Угоди про асоціацію України з ЄС»
Сьогодні розбудова ресурсно-ефективної економіки стала трендом розвитку багатьох, навіть багатих на природні ресурси, країн. Україна також задекларувала і розпочала трансформацію своєї економічної системи у відповідь на зростаючі виклики з боку ресурсних обмежень, кліматичних змін та конкуренції на міжнародних ринках. Вагомим поштовхом у цьому напрямі стало підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом та імплементація її положень.
22 квітня в Українському кризовому медіа-центрі громадські експерти обговорять на брифінгу:
- основні міжнародні індикатори зеленого зростання;
- чому зелена економіка стала єдиним напрямком, що не зазнав кризи в Україні в 2014-2015 роках;
- аналіз гармонізації принципів зеленої економіки ЄС в українську нормативно-правову базу;
- нові виклики та перспективи зеленої модернізації українського бізнесу: створення реалістичних планів впровадження, пошук джерел фінансування, створення механізмів стимулювання бізнесу для озеленення економіки.
Учасники брифінгу:
- Наталія Трофіменко, в.о. директора Департаменту стратегії та європейської інтеграції Міністерства екології та природних ресурсів України;
- Ольга Квашук, менеджер Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження»;
- Вячеслав Потапенко, директор ГО «Інститут Зеленої Економіки»;
- Євген Хлобистов, професор кафедри екології Національного університету «Києво-Могилянська Академія».
Дата та час: 22 квітня 2019 року, початок об 11.00
Місце: Український кризовий медіа-центр, Київ, вул. Хрещатик, 2, Український дім, 1й поверх
Вхід вільний.
Захід проходить в рамках проекту «Моніторинг озеленення (зеленої модернізації) економіки при реалізації Угоди про асоціацію України з ЄС», що впроваджується ГО «Інститут зеленої економіки» в партнерстві з Інститутом економіки та прогнозування Національної академії наук України та Національним університетом «Києво-Могилянська Академія».
Проект впроваджується за сприяння Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках грантового компоненту проекту «Громадська синергія» під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС