Тендер на розробку загальнонаціональної інформаційної кампанії «Я МАЮ ПРАВО!»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Olga Galytska

тендер
Тендер на розробку загальнонаціональної інформаційної кампанії «Я МАЮ ПРАВО!»

Програма USAID «Нове правосуддя» оголошує тендер на розробку загальнонаціональної інформаційної кампанії «Я МАЮ ПРАВО!», в рамках якої передбачено вироблення системи заходів для  інформування громадськості та виготовлення інформаційних матеріалів.

Діяльність скерована на допомогу Уряду України у підвищенні рівня поінформованості громадян про права людини, покращення доступу до правосуддя та підвищення суспільної довіри до влади і судової системи.

Зацікавлені компанії чи організації мають подати свої пропозиції для участі в тендері на адресу Програми USAID «Нове правосуддя» не пізніше 6 квітня 2017 року, 18:00.

Докладний опис цього тендеру, обсягу робіт, вимог до заявників, інструкцій щодо підготовки та подання пропозицій та форми необхідних документів наведено за посиланням.


Останні публікації цього розділу:

Стипендії для старшокласників до United World Colleges

Закупівля послуг з проведення групових онлайн супервізій

Конкурс на закупівлю освітніх послуг з навчання за курсом "Масажистка" у м.Харків

Конкурс на закупівлю освітніх послуг з навчання за курсом “Крій та шиття” у м.Харків

Тендер на закупівлю послуг поточного ремонту приміщень

Запит цінових пропозицій RFQ/S UNESCO-UA-181 rev 1: розробка, хостинг та просування онлайн-курсу «Бібліотеки як простори психосоціальної підтримки»