Україна приєдналася до Міжнародної конвенції про захист усіх осіб від насильницьких зникнень

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про приєднання України до Міжнародної конвенції про захист усіх осіб від насильницьких зникнень». Метою прийняття Закону є виконання внутрішньодержавних ...

Україна
Україна приєдналася до Міжнародної конвенції про захист усіх осіб від насильницьких зникнень

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про приєднання України до Міжнародної конвенції про захист усіх осіб від насильницьких зникнень».

Метою прийняття Закону є виконання внутрішньодержавних процедур, необхідних для приєднання України до Міжнародної конвенції про захист усіх осіб від насильницьких зникнень, яка була прийнята на 61-й сесії Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй 20 грудня 2006 року і набула чинності 23 грудня 2010 року.

Приєднання України до Конвенції відповідатиме інтересам нашої держави та сприятиме покращанню захисту прав і свобод людини, удосконаленню правових механізмів подолання проблеми насильницьких зникнень, реалізації в повному обсязі конституційних гарантій щодо відновлення порушених унаслідок злочину прав людини, що, у свою чергу, сприятиме формуванню позитивного іміджу нашої держави на міжнародній арені.

Відповідний законопроект зареєстровано за №0030.

На даний час Конвенцію підписали 94 держави, для 46 з них Конвенція набрала чинності, зокрема для Аргентинської Республіки, федеративної Республіки Бразилія, Республіки Чилі, Французької Республіки, Федеративної Республіки Німеччина, Мексиканських Сполучених Штатів, Республіки Парагвай, Королівства Іспанія, Республіки Казахстан, Японії, Литовської Республіки.

Джерело : ВРУ


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Кейс стійкості: як Фонд громади Вознесенська перезапускає життя у громаді через освіту дорослих

Триває опитування щодо очікування українських жінок у сфері цифрових технологій, фрілансу та використання інструментів ШІ

DOCU/ХІТИ: три фільми, які ви маєте подивитися на Docudays UA-2026

Школа нації: як «Просвіта» будувала Україну без держави

Відчути і зрозуміти: які фільми дивитися з лекціями RIGHTS NOW!?

Премія «Честь професії»: спецномінацію отримав Олександр Носок за розслідування про репресії в тимчасово окупованому Енергодарі