Бісковицька громада розпочала роботу над Стратегією розвитку

27 жовтня 2025 року в Бісковицькій громаді відбулося перше засідання Робочої групи з розроблення Стратегії розвитку громади. До роботи долучилися представники сільської ради, старости, керівники ...

photo_2025-10-28_19-50-20
Бісковицька громада розпочала роботу над Стратегією розвитку

27 жовтня 2025 року в Бісковицькій громаді відбулося перше засідання Робочої групи з розроблення Стратегії розвитку громади. До роботи долучилися представники сільської ради, старости, керівники підприємств і установ, депутати та місцеві підприємці — усі, хто щодня формує життя громади.

Відкриваючи зустріч, сільський голова Михайло Яремко наголосив: «Стратегія розвитку є головним документом громади, у ній на підставі якісної аналітики ми разом з мешканцями та бізнесом оберемо пріоритети розвитку нашої громади, а далі – зможемо спільною працею їх досягти», — зазначив голова.

Під час засідання учасники ознайомилися з соціально-економічним профілем громади, який показує основні показники її розвитку, а також обговорили результати опитувань серед мешканців і представників бізнесу. Робоча група провела аналіз сильних і слабких сторін громади, визначила потенційні можливості та ризики, які потрібно врахувати під час подальшої роботи над документом.

Також участь у заході взяла Юлія Матвієнко, начальниця відділу стратегічного планування департаменту економічної політики Львівської ОДА. Її участь допомогла структурувати обговорення та надати фахові рекомендації для підготовки наступних етапів роботи.

Розроблення стратегії здійснюється в межах проєкту «Стратегії наступного покоління: посилення спроможності громад через планування з урахуванням європейських практик», який реалізовує Агенція місцевого економічного розвитку Яворівщини за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках спільної ініціативи «Вступаємо в ЄС разом».

Наступним кроком стане формування бачення розвитку громади та визначення головних цілей і проєктів, які дозволять покращити якість життя мешканців, підтримати місцеву економіку й зробити Бісковицьку громаду ще сильнішою та привабливішою для життя і роботи.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Бюджет для громад: на Харківщині обговорили підготовку до 2026 року

Від ідей до сценаріїв: практичне застосування AI у навчанні та медіа

МГО “Дитина з майбутнім” представила європейським ГО гайд на випадок російського вторгнення

ХОБФ "Об'єднання" проаналізував державні закупівлі на Херсонщині за жовтень 2025 року

Чому проєктний менеджмент не працює у малих громадах: результати інтерв’ю з 30 учасниками Школи активістів

В Україні вперше презентували методологію скринінгу місцевої політики за стандартами ЄС