Цифрові інструменти у сфері культурної спадщини: долучайтесь до опитування проєкту ARTEMIS

Європейський проєкт ARTEMIS працює над створенням нового покоління Реактивних Цифрових Близнюків для об'єктів культурної спадщини. Ці цифрові моделі поєднують у собі дані в реальному часі або з ...

Додано:
pixelatedrealities

GzbcumXiD6wWyvB-0 копія — мале
Цифрові інструменти у сфері культурної спадщини: долучайтесь до опитування проєкту ARTEMIS

Європейський проєкт ARTEMIS працює над створенням нового покоління Реактивних Цифрових Близнюків для об’єктів культурної спадщини. Ці цифрові моделі поєднують у собі дані в реальному часі або з регулярним оновленням, дозволяючи фахівцям моделювати втручання, оцінювати ризики та відстежувати стан пам’яток з безпрецедентною точністю — без шкоди для оригінальних об’єктів чи місць.

Щоб краще зрозуміти, як цифрові інструменти використовуються у сфері спадщини сьогодні, з якими викликами стикаються фахівці та які очікування існують щодо технологій майбутнього, команда ARTEMIS запускає загальноєвропейське онлайн-опитування.

Мета опитування — створити загальну картину сучасних цифрових практик, визначити потреби у навчанні та виявити потенційні напрями співпраці з проєктом ARTEMIS у розробці Цифрових Близнюків для спадщини.

Опитування анонімне, займає лише 7 хвилин та відкрите для всіх професіоналів, дослідників і фахівців у сфері культурної спадщини — від реставраторів, науковців і архітекторів до кураторів, викладачів і цифрових спеціалістів.

Заповнивши опитування, ви зробите внесок у формування хмарної платформи ARTEMIS та її сервісів. Ваші відповіді безпосередньо вплинуть на майбутню розробку інструментів і освітніх програм проєкту. 

Мова опитування – англійська.

 


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

“Дивосвіт Вікторії Пустовіт”: у Богуславі відбувся вечір пам'яті мисткині

Гідранти для безпеки: у Кочубеївській громаді посилили готовність до надзвичайних ситуацій

Не чекай симптомів: чому пройти тест на ВІЛ варто кожному

"Другий Форум практик учасницького відновлення" у Миколаєві: як громади будують стійкість

Убезпечити життя та здоров’я: історія Сокирянської громади