Електрики стажери на дворічне професійне навчання у Німеччині

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
YMCA Ukraine

Безымянный
Електрики стажери на дворічне професійне навчання у Німеччині

З метою отримання міжнародного сертифікату з правом працевлаштування у Німеччині та країнах ЕС за спеціальністю «електрик» молодіжна організація YMCA України сприяє набору кандидатів, віком від 18 до 27 років, для дворічного професійного навчання у провідній компанії Тюрингії (HBS). За результатами співбесіди та тестів, успішним кандидатам покриваються витрати на проїзд до Німеччини та  призначається стипендія на навчання, що покриватиме всі витрати (проживання, харчування).

Для отримання можливості міжнародного навчання запрошуються молоді люди віком від 18 років, учні та випускники професійно-технічних навчальних закладів України (бажано відповідного профіля). Мінімальний рівень володіння німецькою мовою – А2. Хороші слух та зір (розпізнавання кольорів) – вітаються підтверджуючими документами. Стан здоров’я дозволяє та сім’я не заперечує працювати на будівельних майданчиках, що знаходяться на відкритому повітрі (монтажні роботи).

Етапи проекту включають:

Подання заявки-анкети до 30.10.2017 за посиланням: goo.gl/9NMuvr

Співбесіда з представниками компанії HBS (листопад-грудень 2017, Київ)

Тест з математики/фізики, яку проводять представники HBS (листопад-грудень 2017, Київ)

Тест з німецької мови, який проводять представники HBS (березень 2018 року, Київ) – рівень А2

Практичний тренінг (березень 2018 року, Київ)

Початок навчання – 01.08.2018: половина дня – курс німецької мови (вдосконалення), інша половина – професійне навчання (Німеччина).

Професійне навчання 01.09.2018 – 31.08.2020 (Німеччина, Тюрингія)

Іспити, отримання міжнародного сертифікату електрика. Після чого можливе отримання постійної роботи на фірмі HBS у Німеччині.

 

Ідеальний кандидат:

  • Хлопець, вік від 18 до 27 років
  • Хороші слух та зір (розпізнавання кольорів) – вітаються підтверджуючі документи
  • Мінімальний рівень володіння німецькою мовою – А2 (на момент тестування)
  • Стан здоров’я дозволяє та сім’я не заперечує працювати на будівельних майданчиках, що знаходяться на відкритому повітрі (монтажні роботи)
  • Адаптивність до робочого середовища і стандартів HBS

Дедлайн подання завок – 30 жовтня 2017 року

Додаткова інформація.

 

Контакти

Національний офіс YMCA України

[email protected]

+380442862304


Останні публікації цього розділу:

Тренер/ка з проведення просвітницького заходу на тему: "Розбудова спроможності надавачів соціальних послуг: інтеграція міжнародних практик у роботу з дітьми, які пережили травму" для громад Волинської області

Вакансія: Policy Advisor (Municipal Finance and Management)

Тренер/ка з проведення просвітницького заходу на тему: "Роль громади в створенні підтримуючого середовища для дітей в контексті розвитку сімейних форм виховання та патронату" для громад Волинської області

Модератор/ка платформи PhilinUA

Соціальний/a працівник/ця (Дніпро)

Національний Бізнес-Аналітик/иня з Питань Управління Справами та Інформацією Міністерства Соціальної Політики України / (National Business Analyst) - МОМ

  • Olena

    Можливо, комусь пригодиться відгук-стаття про навчання у німецькому навчальному закладі, опублікований у №9 психологічного журналу “Експеримент”.

    • http://www.prostir.ua/ Prostir

      Якщо надішлете нам на [email protected], зможемо щось підказати