Методичні рекомендації з надання першої психологічної допомоги переміщеним особам

Нещодавно побачило світ видання, що допоможе практикуючим психологам більш ефективно надавати психологічну допомогу людям, які пережили екстремальні ситуації та перебувають у стані стресу. ...

ВПО

Громадський Простір

Нещодавно побачило світ видання, що допоможе практикуючим психологам більш ефективно надавати психологічну допомогу людям, які пережили екстремальні ситуації та перебувають у стані стресу.

Нещодавно побачило світ видання, що допоможе практикуючим психологам більш ефективно надавати психологічну допомогу людям, які пережили екстремальні ситуації та перебувають у стані стресу.

Практично кожна переміщена особа пережила травмуючи подію і зараз залишається у стані тривалого стресу. Наслідки ж «непропрацьованих» психологічних травм можуть датися взнаки і через багато років.

Тому надзвичайно важливо допомагати вимушено переміщеним громадянам долати не тільки фізичні, матеріальні труднощі, а й психологічні.

Тому Програма розвитку ООН запросила експертів та фахівців підготувати посібник «Методичні рекомендації щодо надання першої психологічної допомоги переміщеним особам». У ньому розміщено матеріали про загальні правила психологічної допомоги, описано стратегію надання допомоги в екстремальних ситуаціях, сформульовано рекомендації, як подолати стресовий стан, тощо.

Це видання підготовлено в межах проекту «Підтримка реформи соціального сектору в Україні», який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні.

Джерело : Програма розвитку ООН в Україні

Автор : Стеценко Аліна, PR фахівець


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Які потреби та виклики у спеціалістів/ок допомагаючих професій, які надають допомогу потерпілим від війни?

Як стати на облік та отримати житло для тимчасового проживання?

Для медиків України презентували посібник з етичної комунікації із ветеранами

Правила перетину кордону України з дитиною у 2024 році

Умови для оформлення малозабезпеченої родини – що змінилось з 1 квітня 2024 року?

“Завдання суспільства – максимально підтримувати ветеранів так, щоб вони відчували себе потрібними”, – ветеран Ігор Мосін про реінтеграцію ветеранів/-ок