Політика ідентичності у виборчому процесі: програми кандидатів у президенти України

У 4-му випуску вісника "Твій вибір-2014" порушено питання щодо політики ідентичності, мовно-культурні питання, права меншин, які займають чільне місце в процесі цьогорічної виборчої президентської ...

вибори

Громадський Простір

У 4-му випуску вісника “Твій вибір-2014″ порушено питання щодо політики ідентичності, мовно-культурні питання, права меншин, які займають чільне місце в процесі цьогорічної виборчої президентської кампанії.

Нині державні інститути перебувають у затяжній кризі, породженій узурпацією повноважень з боку Януковича, корупцією, непотизмом, багаторічною руйнацією системи безпеки, що супроводжувалася знищенням і без того слабкого процесу суспільного діалогу, який замінювали імітаційні практики.

Система політичних відносин існувала за принципом “переможцю дістається все”. Рішення ухвалювалися поза форматами компромісу між політичними силами, різними суспільними групами, насамперед у сфері соціокультурних питань.

Протягом 2010–2013 років різноманітні складові вітчизняної соціокультурної політики включаються владою до “прорадянських” наративів та культурних сенсів. Питання про демократичні цінності, суспільний діалог здебільшого залишаються тільки риторикою, яка часто-густо була показовою для закордону та мала іміджеві складові для чинної влади.
___________

Повна версія всіх випусків у PDF

Джерело : УНЦПД


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Яким чином громада може вже зараз узгодити свою Стратегію розвитку з цілями Політики згуртованості ЄС?

Чи може наразі територіальна громада ухвалювати стратегію свого розвитку на більш тривалий період, ніж до 2027 року?

Бюджет громадських ініціатив. Фінансування та процедури громадського голосування

Комунікація і молодіжна політика – недооцінені чи невидимі?

Як повідомити дитині про смерть близької людини?

Територіальний маркетинг території як чинник підвищення конкурентоспроможності громади