Тендер із закупівлі «Лапароскопічного обладнання»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


prostirtender tender 1 (10)
Тендер із закупівлі «Лапароскопічного обладнання»

Оголошення

про проведення відкритого тендеру із закупівлі «Лапароскопічного обладнання»

для Курахівської міської лікарні.

Громадська організація «Курахівський центр місцевого економічного розвитку» в межах грантового проекту «Медична допомога та реабілітація: Шлях до відновлення», в рамках  грантового проєкту ПРООН: 01000157 «Сприяння безпеці людей в Україні через реагування на багатовимірну кризу, спричинену війною», оголошує відкритий тендер на закупівлю Лапароскопічної стійки (комплект обладнання для лапароскопії).

Дата оголошення про тендер: 11.10.2023 р.  

Термін подання тендерних пропозицій: 17.10.2023 р.

Предметом закупівлі є: Лапароскопічна стійка (комплект обладнання для лапароскопії) для Курахівської міської лікарні, згідно з переліком.

Детальний опис товарів, що оголошуються: Лапароскопічна стійка (комплект обладнання для лапароскопії), або аналоги:

Найменування

Кільк.

1

Ендоскопічний монітор LAPOMED™, 4K, 32 дюймів

1

2

Ендоскопічна камера LAPOMED™ FHD-II

1

3

Ендоскопічний освітлювач LAPOMED™ LED-I

1

4

Аспіратор-іригатор LAPOMED™

1

5

СО2 Інсуфлятор LAPOMED™

1

6

Ендоскопічна стійка приладова LAPOMED™, для монітора 24-32 дюймів

1

7

Елекрохірургічний апарат  ALAN

1

8

Лапароскоп LAPOMED®, 30 градусів, 10 мм, 325 мм, HD

2

9

Троакар 10.5*105, з автоматичним  магнітним клапаном

4

10

Троакар 5.5*105, з автоматичним  магнітним клапаном

4

11

Перехідник для троакара 10-5 мм (довгий)

4

12

Голка Вереша 2*120

2

13

Ножиці зігнуті 5*330, подвійної дії

2

14

Дисектор типу “Меріленд” 5*330, зігнутий

4

15

Затискач типу “Croce-olmi” Ф5*330

4

16

Затискач типу “Croce-olmi” Ф5*330

2

17

Затискач типу “Croce-olmi” Ф5*330

1

18

Голкотримач, V-подібна рукоятка (бранші вигнуті вправо) 5*330

2

19

Трубка для аспірації іригації з важільним механізмом, 5-10х330 мм

2

20

Біполярний  затискач (атравматичного типу) 5*330, рукоятка типу 101.017.7 або 101.017.3

4

21

Кліп-аплікатор (рукоятка типу “А”) 10*330, (подвійної дії)

2

22

Кабель монополярний 3000 мм

4

23

Електрод крючок 5*330 (керамічний наконечник)

4

24

Електрод кулька 5*330

2

25

Одноразовий контейнер для екстракції LAPOMED®, 400 ml (мл)

50

26

Лапароскопічні титанові кліпси №3

100

27

Ремкомплект для троакара 10.5 мм

20

28

Ремкомплект для троакара 5.5 мм

20

 

Термін постачання товарів: від дати підписання Договору поставки до 30 листопада 2023 року. 

У вартість пропозиції повинна бути включена доставка товару до місця призначення (м. Курахове, Курахівська міська лікарня) та пуско-налагоджувальні роботи. Бажано вказати окремо вартість доставки Товару та вартість пуско-налагоджувальних робіт. Закупівля послуг здійснюється в рамках проєкту без ПДВ.

Вимоги до постачальника товарів – учасника тендеру:

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України, мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі/надання послуг, заявлений товар у наявності на складі у вказаній кількості, можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна/акт виконаних робіт)

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

  1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
  2. Копія документу, що підтверджує податковий статус;
  3. Тендерна пропозиція;
  4. Оригінал Рахунка-фактури/підписана сканкопія з печаткою;
  5. Зразок договору поставки товару;
  6. Документи, що підтверджують досвід (рекомендаційні листи, договори на аналогічні поставки товару/роботи/послуги тощо);
  7. Документи, що підтверджують фінансовий стан (довідка з банку та ін.).

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

  1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення.
  2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення.
  3. Якість опису товару та відповідність очікуванням організатора.
  4. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання товарів/послуг.

Тендерні процедури:

Запитання щодо тендеру та тендерної документації можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою: [email protected] до 16.10.2023 року.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та у електронному вигляді (у форматі PDF) надіслані учасником на електронну адресу [email protected] з темою листа «Вікритий тендер_JSB-GA-2023-08_ГО «КЦМЕР»» до 17.10.2023 року.  Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 2359 години 17.10.2023 року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться організатором тендеру після фінансової та технічної оцінки запропонованих тендерних пропозицій згідно істотних критеріїв (умов) відбору, які зазначені у даному тендерному оголошенні, але не пізніше 20.10.2023 року.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.

Додаткові застереження:

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Контактна особа: Запорощенко Сергій Юрійович, телефон +38 095 533-79-03


Останні публікації цього розділу:

Тендер на укладання договору добровільного страхування ТЗ КАСКО

Закупівля послуг з проведення рекламної кампанії по просуванню повної версії документального фільму «Феномен української весільної сукні» на платформі YouTube

Контейнерний склад для зберігання вибухових матеріалів

Тендер на закупівлю "Гумове покриття під ігровий комплекс для дітей з інвалідністю"

Реєстрація на отримання юридичної підтримки та цільової благодійної допомоги у Сумській області

Послуги соціального/ї спеціаліста/ки центру