Тендер на закупівлю послуг зі створення відео (5 лотів)

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
CEPProcurement

Тендер tender
Тендер на закупівлю послуг зі створення відео (5 лотів)

Програма USAID «Конкурентноспроможна економіка України» (КЕУ), що втілюється компанією Кімонікс Інтернешнл Інк., запрошує кваліфікованих постачальників подати на розгляд свої пропозиції щодо закупівлі послуг зі створення відео, як зазначено в Оголошенні про тендер RFQ-2023-071.

Документацію по тендеру можна знайти за посиланням: CEP-PAR-2023-071_Video creation

Будь ласка, зверніть увагу на наступні важливі положення тендеру:

  • кінцевою датою подачі пропозицій є 18:00 за київським часом, 11 вересня 2023 року; 
  • всі запитання щодо умов тендеру мають бути надіслати не пізніше ніж 15:00 за київським часом, 7 вересня 2023 року; 
  • вся комунікація щодо тендеру відбувається виключно в письмовій формі за адресою [email protected];
  • технічні та цінові пропозиції подаються українською або англійською мовою;
  • Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) звільняється від сплати податків, зборів та ПДВ країни-партнера. Відтак, КЕУ буде оплачувати вартість послуг/товарів без ПДВ.

З повагою,

USAID Competitive Economy Program (CEP)
/
Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ)


Останні публікації цього розділу:

Продовження тендеру на закупівлю послуг психологів для Центрів підтримки сім’ї та ММТ (мультидисциплінарні мобільні команди)

Закупівля 18 інверторів та 72 акумуляторів і супутніх матеріалів

Supply of IT Equipment for Expertise France in Ukraine / Постачання ІТ-обладнання для Expertise France в Україні

Запит пропозицій на постачання товарів для творчості і канцтоварів 46 SUP 23

Тендер на технічне та організаційне забезпечення заходу

Консультаційні послуги з проведення оцінки потреб щодо створення інклюзивної підтримки засобів до існування у сфері сільського господарства для осіб, що постраждали від вибухонебезпечних предметів RFP-UKR-00395878